جستجوی پیشرفته

  1. حذف
    دسته:
    دستگاه NVR 16 کانال
محدوده قیمت:
از ریال
تا ریال

سبد خرید شما

دستگاه NVR 16 کانال

در توضیح دستگاه NVR 8 کانال بیان کردیم که این نوع از دستگاه های NVR از پرکاربرد ترین نوع سرور سیستم مدار بسته شبکه ای (دستگاه ان وی آر) در استفاده از سیستم های امنیتی به حساب می آیند. در مورد دستگاه NVR 16 کانال نیز اگر همین ادعا را داشته باشیم، اشتباه نکرده ایم. چرا؟
دستگاه های NVR با توجه به کیفیت تصویر و قابلیت های بالایی که دارند در بسیاری از مکان ها مورد استفاده قرار می گیرند. بعضی از این مکان ها کوچک می باشند و با تعداد کم دوربین مدار بسته می توان آن ها را مجهز به سیستم های نظارتی نمود. ولی در بعضی اماکن و با توجه به میزان امنیتی بودن شان باید از تعداد بیشتری دوربین مدار بسته بهره برد. مثلاً برای استقرار سیستم های نظارتی دانشگاه ها، پارکینگ ها یا محوطه های باز وسیع، ادارات، شرکت ها و سازمان های بزرگ، خیابان ها، فروشگاه ها، مجتمع های مسکونی، اداری و تجاری متوسط و بزرگ، استفاده از دستگاه ان وی ار می تواند بسیار مفید و مثمر ثمر واقع شود. بخصوص که میزان نویز در کابل کشی دوربین مدار بسته IP به دستگاه ان وی آر نسبت به سیستم مدار بسته آنالوگ(دستگاه DVR) بسیار ناچیز است.

خرید دستگاه NVR 16 کانال

در توضیح اینکه خرید دستگاه NVR 16 کانال برای چه مکان ها و شرایطی مناسب است، به جز مواردی که در بالا اشاره شد، باید گفت که به دلیل ماهیت دیجیتالی اطلاعات انتقالی از دوربین مدار بسته IP به دستگاه NVR، احتمال ایجاد نویز در مسیر کابل تصویر دوربین مداربسته بسیار پایین است و به همین دلیل کاربرد دیگر دستگاه NVR 16 کاناله (یا در کل هر دستگاه ان وی آر دیگری) در شرایطی است که طول کابل کشی زیاد است و تجهیزاتی در مسیر کابل تصویر دوربین مداربسته قرار دارند که می توانند باعث ایجاد نویز و اختلال در تصاویر دوربین های مداربسته شوند.