گیت فروشگاهی RF - گیت فروشگاهی AM - گیت فروشگاهی EM

  1. حذف
    دسته:
    گیت فروشگاهی RF - گیت فروشگاهی AM - گیت فروشگاهی EM


گیت فروشگاهی RF - گیت فروشگاهی AM - گیت فروشگاهی EM

همانطور که می دانید، در راه اندازی یک فروشگاه عوامل و لوازم زیادی مورد نیاز است. از مهمترین آنها، بخش امنیت و مدیریت خرید است. در این بخش لوازم زیادی استفاده می شود که یکی از آنها گیت است. شاید بپرسید که گیت فروشگاهی چیست که باید بگوییم، گیت فروشگاهی به مجموعه دستگاه هایی گفته می شود که بخشی از آنها تگ نام دارد و روی اجناس قرار میگیرد و گیت اصلی که به شکل های مختلف ساخته شده و در خروجی ها نصب می گردد تا با عبور از میان آنها، تگ های روی لباس را شناسایی کرده و در صورت بروز سرقت اطلاع رسانی می کند. هم چنین از نام های دیگر این دستگاه می توان گیت دزدگیر فروشگاهی و گیت ضد سرقت فروشگاهی را نام برد. قیمت گیت ضد سرقت فروشگاهی با توجه به مدل و امکانات آن متفاوت است و باید مطابق با نیاز فروشگاه خریداری شود.

انواع گیت فروشگاهی

از آنجایی که انواع فروشگاه با اشکال و امکانات متفاوت وجود دارد، می تواند انواع گیت فروشگاهی نیز برای آنها بکار رود. در این بین، سه گروه اصلی از این گیت ها وجود دارد که به اختصار به معرفی آنها می پردازیم. گيت فروشگاهی EM  فركانس كاري كمتر از 10 كيلوهرتز دارد (معمولا حدود 3 كيلوهرتز). به علت برخي ويژگي هاي فني از جمله پايين بودن فركانس، گيت ضد سرقت EM  به صورت تك پايه قابل نصب نميباشد و حتما بايد به صورت دوپايه نصب شود. گیت فروشگاهی rf نوع دیگریست که با توجه به اسم آن فركانس كاري در محدوده فركانس راديويي دارند که مصارف خاص خود را دارا هستند. گیت فروشگاهی am نیز از نوع دیگری از انواع آنهاست که به دلیل نوع فناوری بکار رفته در آنها، محدوده بیشتر و سیعتری را پوشش میدهند.

اگر قصد خرید گیت فروشگاهی را دارید، شرکت ایده برتر پارسیان با ارائه خدمات مشاوره و راهنمای خرید گیت فروشگاهی می تواند متناسب ترین گیت را با توجه به فروشگاه شما معرفی نماید. انواع این گیت ها با کیفیت بالا در وبسایت این مجموعه قابل دسترس بوده و می توانید آنها را خریداری نمایید. در صورت وجود هرگونه مشکل و سوال، می توانید با شماره 73027 تماس گرفته تا مشاوران زبده این شرکت