کامپیوتر All in one - کامپیوتر بدون کیس

  1. حذف
    دسته:
    کامپیوتر All in one - کامپیوتر بدون کیس


کامپیوتر All in one - کامپیوتر بدون کیس

قدمت کامپیوتر All in one یا کامپیوتر بدون کیس به چند دهه گذشته بر می گردد ولی این کامپیوتر ها امروزه ظاهری متفاوت و از عملکردی خیره کننده نسبت به اجدادشان برخوردارند. در این کامپیوتر ها تمامی قطعات کامپیوتر و حتی بعضی از لوازم جانبی کامپیوتر مانند اسپیکر در خود دستگاه کامپیوتر همه کاره All in one قرار گرفته است. این امر باعث جمع و جور بودن و کاهش حجم کامپیوتر بدون کیس شده به گونه ای که شما دیگر نیازی به سیم کشی های متعدد و قرار دادن کیس، مانیتور و اسپیکر در کار هم نخواهید بود. کامپیوتر all in one از نظر ظاهری شبیه به یک مانیتور نسبتاً قطور است که تمامی قطعات کامپیوتر از جمله سی پی یو، رم، هارددیسک، کارت گرافیک و ... در آن جاسازی شده که این موضوع باعث جابجایی آسان و جلوگیری از سیم کشی های دست و پا گیر می شود. صفحه مانیتور کامپیوتر آل این وان، لمسی می باشد و در ضمن بعضی از قطعات کامپیوتر All in one مانند سی پی یو، هارد دیسک و رم قابل تعویض می باشند.

خرید کامپیوتر All in one

فاکتور هایی که در خرید کامپیوتر All in one  باید به آنها توجه کنید تقریباً همان فاکتورهایی است که در خرید کامپیوتر PC باید در نظر داشته باشید. توجه به مشخصات و برند قطعات کامپیوتر all in one و تناسب و هماهنگی بین این قطعات کامپیوتر امری ضروری است. همچنین توجه به سایز مانیتور، وزن کامپیوتر All in one، صفحه نمایش، کیفیت تصویر، برند کامپیوتر بدون کیس، سیستم عامل های قابل پشتیبانی، پورت های مختلف تعبیه شده بر روی کامپیوتر، امکانات جانبی و در نهایت، قیمت کامپیوتر All in one الزامی می باشد.
از برند های کامپیوتر All in one می توان به کامپیوتر All in one msi ، کامپیوتر All in one asus ، کامپیوتر All in one sony و کامپیوتر All in one acer اشاره کرد.