کاغذ خردکن مهر mehr

شرکت مهر یکی از شرکت های تولیدکننده فناوری اطلاعات است.

دستگاه های کاغذ خردکن یکی از ابزارهایی است که با برش و تغییر شکل کاغذها آنها را از بازیابی دوباره به شکل اولیه باز می دارد. کاغذخردکن ها انوع مختلفی دارند همه آنها دارای تیغه های چندگانه منظمی است که با توجه به نوع استفاده، امکان برش کاغذ در جهت های مختلف و فرم های گوناگون را فراهم می کند.

دستگاه های کاغذ خردکن در انواع مختلفی از مدل ها و برندهای متفاوتی از جمله کاغذ خردکن نیکیتا nikita، کاغذ خردکن البرز Alborz، کاغذ خردکن رمو remo، کاغذ خردکن اطلس Atlas و .... برندهای دیگری تولید و در بازار موجود می باشد که هر کدام کارایی و کاربردهای مختلفی دارند.

کاغذ خردکن مهر mehr

کاغذ خردکن مهر mehr

دستگاه کاغذ خردکن در حوزه های مختلفی برای مصرف کنندگان از کاربران خانگی با استفاده محدود تا کاربران حرفه ای در سطح بالای مدیریتی و امنیتی تقسیم شده است.

کاغذ خرد کن مهر دارای انواع مختلفی هستند که عبارتند از : دستگاه کاغذ خردکن صنعتی دستگاه کاغذ خردکن اداریدستگاه کاغذ خردکن رشته ای و دستگاه کاغذ خردکن پودری وجود دارند.

دستگاه کاغذ خردکن صنعتی مهر mehr

این دستگاه ها در بانک ها و سازمان ها و اداره ها برای نابودی اسناد و مدارک استفاده می شود. کاغذ خرد کن های صنعتی مهر برای حجم بالای اسناد استفاده و قیمت بالایی دارند. بهترین برش برای کاغذ خردکن صنعتی، برش پودری است.

دستگاه کاغذ خردکن اداری مهر mehr

کاغذ خردکن اداری به سه دسته شامل کاربری اداری با استفاده کم – کاربری اداری با استفاده متوسط و کاربری اداری پرکار تقسیم می شود. برای کاربران کم مصرف در روز حداکثر 100 برگ استفاده می کنند. برای کاربران با استفاده متوسط در روز 3500 تا 14000 برگ در روز و برای کاربران پر مصرف بیش از 36000 برگ کاغذ در روز میزان استفاده در نظر گرفته شده است. برای کاغذ خردکن اداری بهترین برش برای کاربران به ترتیب برش نواری یا رشته ای – برش پودری و برش پودری می باشد.

کاغذ خردکن رشته ای مهر mehr

این دستگاه مناسب برای کاربران خانگی و اداره های کوچک با حداکثر سه تا کاربر مناسب است.

 

 

 
ارسال نظر
* نام شما:

ایمیل شما: (محرمانه)

تلفن شما: (محرمانه)

* پیام شما:
رتبه: بد            خوب

کد نمایش داده شده را تایپ نمایید:

تازه سازی