کاغذ خردکن البرز Alborz

دستگاه کاغذ خردکن با برند البرز نیز در مدل های مختلف در بازار وجود دارد. کاغذ خردکن ابزاری است که برای برش کاغذ و تغییر شکل کاغذها استفاده می شود. دستگاه های کاغذ خردکن انواع مختلفی دارند و دارای تیغه های چندگانه منظمی هستند که با توجه به نوع استفاده و امکان برش کاغذ در جهت های مختلف و فرم های گوناگون طراحی و تولید شده اند.

دستگاه کاغذ خرد کن برای از بین بردن اسناد کاغذی و کارت های اعتباری و CD و DVD هایی که نیاز هست به صورت کامل مخدوش و از بین بروند و از سوء استفاده از اطلاعات جلوگیری شود تولید شده اند و در انواع مختلفی از مدل ها و برندهای متفاوتی از جمله کاغذ خردکن نیکیتا nikita، کاغذ خردکن اطلس Atlas، کاغذ خردکن رمو remo، کاغذ خردکن مهر mehr و .... برندهای دیگری تولید و در بازار موجود می باشد که هر کدام کارایی و کاربردهای مختلفی دارند.

کاغذ خردکن البرز Alborz

کاغذ خردکن البرز Alborz

کاغذ خرد کن البرز Alborz دارای انواع مختلفی از جمله : دستگاه کاغذ خردکن صنعتیدستگاه کاغذ خردکن اداری دستگاه کاغذ خردکن رشته ای  و دستگاه کاغذ خردکن پودری تقسیم می شوند.

دستگاه کاغذخردکن برای مصرف کنندگان در سطح های مختلف از کاربران خانگی با استفاده محدود تا کاربران حرفه ای با سطح بالای مدیریتی و امنیتی طراحی و تولید شده اند.

دستگاه کاغذ خردکن البرز برای کاربری خانگی و اداراه های کوچک

دستگاه کاغذ خردکن برای این کاربران میزان استفاده در روز حداکثر 100 برگ کاغذ و برای حداکثر 3 کاربر مناسب می باشد. سایزهای استاندارد برای دهانه ورود کاغذ رقم 8.75 اینچ یعنی 222 میلی متر برای کاربران خانگی می باشد. کاغذ خردکن برش رشته ای بهترین گزینه برای این کاربران می باشد.

دستگاه کاغذ خردکن البرز برای کاربری اداری با استفاده متوسط

میزان استفاده برای این مصرف کنندگان اندازه 3500 تا 14000 برگ کاغذ برای حداکثر 10 کاربر است. سایزهای استاندارد برای دهانه ورود کاغذ رقم 9 تا 11 اینچ یعنی 228 تا 280 میلی متر برای کاربری اداری می باشد. کاغذ خردکن از نوع برش پودری گزینه مناسبی برای این دسته از کاربردها می باشد.

دستگاه کاغذ خردکن البرز برای کاربری اداری پرکار

برای کاربران صنعتی میزان استفاده در حجم بالا و سنگین و کاربری حرفه ای برای بیش از 36000 کاغذ در روز برای بیش از 10 کاربر می باشد. سایزهای استاندارد برای دهانه ورود کاغذ رقم 9 تا 11 اینچ یعنی 228 تا 280 میلی متر برای کاربران صنعتی و حرفه ای و برای کاربران خاص بیش از 15 اینچ یعنی 400 میلی متر است. دستگاه کاغذ خردکن برش پودری مناسب این نوع کاربران است.

 
ارسال نظر
* نام شما:

ایمیل شما: (محرمانه)

تلفن شما: (محرمانه)

* پیام شما:
رتبه: بد            خوب

کد نمایش داده شده را تایپ نمایید:

تازه سازی