کارتریج سامسونگ Samsung

شرکت سامسونگ یک شرکت خوشه ای کره ای و چند ملیتی است که در صنایع مختلفی فعالیت می کند. شرکت سامسونگ در سال 1938 توسط لی بیونگ – چول در قالب یک شرکت بازرگانی تاسیس شد. شرکت سامسونگ در زمینه تولید محصولات الکترونیکی، خدمات مالی و بیمه، کشتی سازی و صنایع شیمایی فعالیت می کند.

کارتریج سامسونگ Samsung

کارتریج سامسونگ Samsung

کارتریج سامسونگ قطعه ای است که به عنوان منبع رنگ در پرینترهای جوهرافشان، پرینترهای لیزری و دستگاه های فتوکپی وجود دارد. در پرینترهای جوهر افشان، کارتریج در دو نوع رنگی و مشکی وجود دارد. پرینترهای جوهرافشان با پاشیدن قطرات ریز جوهر بر روی کاغذ از طریق منافذ ریزی که در هد وجود دارد تصاویر سیاه و سفید و رنگی را ایجاد می کنند.

کارتریج سامسونگ Samsung در پرینترهای جوهر افشان رنگی و پرینترهای لیزری رنگی دارای سه رنگ اصلی به نام های آبی و زرد و قرمز هستند که در کنار این سه رنگ اصی کارتریج با رنگ مشکی نیز قرار دارد که برای چاپ تصاویر و متون سیاه و سفید استفاده می شود.

در پرینترهای لیزری، کارتریج به عنوان تونر نامیده می شود. در پرینترهای لیزری تونر یا همان کارتریج از دو بخش تشکیل شده است که عبارتند از : مخزن تونر یا بک تونر می باشد.

پرینترهای لیزری تک رنگ دارای یک تونر مشکی هستند که کارتریج لیزری سامسونگ از بخش های مختلفی از جمله مخزن تونر تازه، تونر استفاده شده یا ضایعات، درام، مگنت و فوم رول می باشد.

کارتریج ها در مدل های متنوع و با برندهای مختلفی از جمله کارتریج اچ پی hp، کارتریج کانن canon، کارتریج اپسون Epson، کارتریج برادر brother، کارتریج پاناسونیک panasonic و ..... طراحی و تولید شده اند که هر کدام برای دستگاه مخصوص با برند خودش استفاده می شود.

بین کارتریج های اصلی سامسونگ و غیر اصلی تفاوت هایی وجود دارد که برخی از آنها عبارتند از :

هولوگرام اصلی کارتریج سامسونگ به صورت سه بعدی طراحی شده اند و هنگام حرکت لوگو می توانید متن داخل هولوگرام را بر روی جعبه کارتریج ببینید.

کارتریج های اورجینال و استاندارد در حین کار دچار مشکلات چاپی مانند پودر ریزی، پخش جوهر و ..... ندارند. 

 
ارسال نظر
* نام شما:

ایمیل شما: (محرمانه)

تلفن شما: (محرمانه)

* پیام شما:
رتبه: بد            خوب

کد نمایش داده شده را تایپ نمایید:

تازه سازی