کارتریج برادر brother

شرکت صنایع برادر brother شرکتی ژاپنی است. شرکت برادر brother در سال 1908 توسط دو برادر تاسیس شد. شرکت برادر در سال 1908 شرکت چرخ خیاطی یاسووی (Yasui) در ناگویا در کشور ژاپن را تاسیس کرد. شرکت برادر در سال 1954 اولین شعبه خارج از کشور را در آمریکا راه اندازی کرد. شرکت برادر brother در زمینه تولید انواع محصولاتی از جمله چاپگر، ماشین های دوخت، دستگاه های فکس و ..... محصولات دیگر الکترونیک فعالیت می کند.

کارتریج برادر brother

کارتریج برادر brother

کارتریج برادر به عنوان منبع رنگ در پرینترهای جوهر افشان و پرینترهای لیزری استفاده می شود. کارتریج در پرینترهای جوهرافشان رنگی و سیاه سفید به عنوان جوهر نامیده می شود و در پرینترهای لیزری، کارتریج به عنوان تونر می باشد. در پرینترهای جوهرافشان و لیزری رنگی سه رنگ اصلی به عنوان کارتریج به نام های آبی و زرد و قرمز به همراه یک کارتریج مشکی برای چاپ تصاویر سیاه وسفید استفاده می شود.

زمانی که یک جوهر کارتریج رو به اتمام است و یا تمام شده است باید در نگهداری و تعویض آن دقت کنید اگر به موقع این کار را انجام ندهید به صورت جوهر یا تونر درون محفظه کارتریج خشک شده و دیگر نمی توانید آن را پر کنید و در این صورت باید برای خرید دو عدد کارتریج نو هزینه کنید. برای بسته بندی کارتریج در زمان تعویض کارتریج به صورت جداگانه باید هر کارتریج جوهر و یا تونر را بسته بندی کنید که برای این کار به وسایل زیر نیاز دارید که عبارتند از :

1- یک عدد کیسه پلاستیکی زیپ دار

2- یک نوار باریک (30 در 2 سانتیمتر) که از جنس پارچه کرکی و یا کاغذی کاهی تقریبا کلفت باشد و یا استفاده از دستمال کاغذی کلفت

3- یک عدد کش حلقه ای نیاز می باشد.

آموزش بسته بندی کارتریج برادر brother

روش بسته بندی کارتریج برادر brother به این صورت است که اول باید کارتریج خالی را از پرینتر خارج کنید در مرحله دوم نوار باریک را چندتا کنید تا به اندازه طول حدود 3 سانتی متر کوچک شود و آن را خیس کنید و در مرحله سوم کارتریج و نوار خیس شده را درون پلاستیک قرار دهید و کیسه را بسته و زیپ آن را محکم ببندید.

 
ارسال نظر
* نام شما:

ایمیل شما: (محرمانه)

تلفن شما: (محرمانه)

* پیام شما:
رتبه: بد            خوب

کد نمایش داده شده را تایپ نمایید:

تازه سازی