کارتریج اچ پی HP

شرکت اچ پی به نام هیولت پاکارد است که به صورت مخفف به عنوان شرکت HP شناخته شده است. شرکت اچ پی HP یک شرکت آمریکایی چند ملیتی فناوری اطلاعات است. دفتر مرکزی شرکت اچ پی در دره سیلیکون در ایالت کالیفرنیا در آمریکا قرار دارد. شرکت اچ پی HP در سال 1939 توسط بیل هیولت و دیوی پاکارد در آمریکا تاسیس شد. شرکت اچ پی یکی از بزرگترین شرکت های فناوری اطلاعات است که در زمینه تولید محصولاتی از جمله لپ تاپ، چاپگرها، سرورهای قدرتمند، دوربین دیجیتال، نرم افزارهای مدیریت شبکه و ...... فعالیت دارد.

کارتریج اچ پی HP

کارتریج اچ پی HP

در پرینتر ها منبع رنگ به عنوان تونر یا کارتریج شناخته می شود. چاپگرها در دو نوع پرینتر جوهر افشان سیاه و سفید و پرینتر جوهر افشان رنگی وجود دارند. در چاپگرها، کارتریج اچ پی HP به وسیله پاشیدن قطرات ریز جوهر بر روی یک صفحه کاغذ به وسیه منافذ ریزی که بر روی هد دستگاه قرار دارد تصاویر سیاه و سفید و رنگی را به وجود می آورد و چاپ می کند. در چاپگرهای جوهرافشان رنگی از کارتریج اچ پی HP رنگی استفاده می شود که دارای سه رنگ اصلی می باشند: آبی، قرمز و زرد که در کنار این سه رنگ اصلی یک کارتریج رنگ سیاه هم نیز وجود دارد که برای تولید تصاویر با رنگ مشکی استفاده می شود.

زمانی که کارتریج جوهر اچ پی دستگاه چاپگرها تمام می شود و یا نزدیک به تمام شدن هستند باید دقت لازم را در نگه داری آنها انجام دهید در غیر این صورت کارتریج جوهر به سرعت خشک می شوند و دیگر نمی توانید آن ها را پر کنید و در این موقع مجبور هستند که پول بیشتری برای خرید دو عدد کارتریج نو هزینه کنید.

برای بسته بندی کارتریج HP به صورت جداگانه به وسایل زیر نیاز دارید:

1- یک عدد کیسه پلاستیکی زیپ دار

2- یک نوار باریک (30 در 2 سانتیمتر) از پارچه کرکی یا کاغذ کاهی که تقریبا کلفت است و یا دستمال کاغذی کلفت نیاز دارید.

3- یک عدد کش حلقه ای شما برای بسته بندی به این سه وسایل نیاز دارید و حتما باید از این وسایل استفاده کنید که آسیبی به کارتریج جوهر نرسد.  

 
ارسال نظر
* نام شما:

ایمیل شما: (محرمانه)

تلفن شما: (محرمانه)

* پیام شما:
رتبه: بد            خوب

کد نمایش داده شده را تایپ نمایید:

تازه سازی