کارتریج اپسون Epson

شرکت اپسون در سال 1942 در کشور ژاپن تاسیس شد. شرکت اپسون بخشی از شرکت ساعت سازی بزرگ سیکو محسوب می شود. شرکت اپسون یک شرکت فناوری ژاپنی است و از بزرگ ترین تولیدکنندگان چاپگر در جهان و اطلاعات و تجهیزات مرتبط با تصویربرداری فعالیت می کند.

شرکت اپسون در ناگانوی ژاپن قرار دارد. نام برند اپسون Epson به معنی فرزند پرینتر الکترونیک است. شرکت اپسون تولید کننده محصولاتی از جمله : انواع پرینتر جوهر افشان، پرینتر سوزنی، پرینتر لیزری، اسکنر، لپ تاپ و ...... است.

کارتریج اپسون Epson

کارتریج اپسون Epson

کارتریج اپسون Epson یکی از لوازم جانبی دستگاه های پرینتر و فتوکپی می باشد. کارتریج ها در پرینترهای جوهرافشان رنگی و سیاه و سفید و پرینترهای لیزری رنگی و سیاه و سفید استفاده می شود.

کارتریج اپسون به عنوان منبع رنگ در چاپگرهای جوهرافشان هستند که به وسیله پاشیدن ذرات رنگ از طریق منافذ ریز هد بر روی کاغذ موردنظر تصاویر و متون و اطلاعات را چاپ می کنند. کارتریج Epson در پرینترهای لیزری به عنوان تونر استفاده می شود.

کارتریج اپسون Epson

کارتریج ها در مدل های متنوع و با برندهای مختلفی از جمله کارتریج شارپ sharp، کارتریج سامسونگ Samsung، کارتریج اچ پی hp، کارتریج کانن canon، کارتریج تارا tara، کارتریج برادر brother، کارتریج پاناسونیک panasonic و ..... طراحی و تولید شده است که هر کدام کارایی و کاربرد خاصی برای دستگاه فتوکپی و پرینترها دارند.

کارتریج اپسون Epson در مدل های متنوعی از جمله : کارتریج اصل اپسون (original کارتریج بازتولید اپسون (Remanufacturedکارتریج دوباره پر شده اپسون (Refilledکارتریج بازیافتی اپسون (Recycledکارتریج سازگار یا عمومی اپسون (Compatible or Generic) دسته بندی می شوند.

آشنایی با کارتریج اپسون Epson اصل از تقلبی یا غیراصل؟؟؟؟

آشنایی با کارتریج اپسون Epson اصل از تقلبی یا غیراصل؟؟؟؟

کارتریج های اصل اپسون در واقع از طرف همان شرکت تولید کننده تجهیزات چاپ مانند شرکت های اچ پی، کانن، زیراکس و لکس مارک ساخته می شوند. در ساخت کارتریج های اصلی از ترکیب قطعات نو و بازیافتی کارخانه های سراسر دنیا استفاده می کنند.

دلیل نام گذاری کارتریج اصل برای این محصولات به علت ساخت آنها به وسیله شرکت اصلی و دارنده اختراع می باشد و به نحوی که تولید این محصول توسط افراد دیگر تحت هر برندی پیگرد قانونی دارد و غیر قانونی می باشد.

 
ارسال نظر
* نام شما:

ایمیل شما: (محرمانه)

تلفن شما: (محرمانه)

* پیام شما:
رتبه: بد            خوب

کد نمایش داده شده را تایپ نمایید:

تازه سازی