منوی اصلی

پول شمار پارا

دستگاه پول شمار پارا یکی از پر کاربرد ترین لوازم تجهیزات فروشگاهی هستند که در بازار و سایت معتبر فروشگاه اینترنتی ایده برتر پارسیان موجود می باشد. دستگاه پولشمار پارا در واقع دستگاهی است که وظیفه شمارش بسته های اسکناس و رول سکه باز شده از پلمپ و چک پول و دلار را انجام می دهد.

پول شمار پارا

پول شمار پارا

پول شمار پارا از لحاظ کاربرد و کارایی بر اساس کاربری، امکانات و نیاز مشتری، تولید و با قیمت های مختلفی موجود می باشد. دستگاه پول شمار پارا در مدل های متنوعی از جمله دستگاه پول شمار رومیزی، دستگاه پول شمار ایستاده و دستگاه پول شمار انگشتی طراحی و تولید و به بازار عرضه شده است.

پول شمار ایستاده پارا جزو پول شمارهای حرفه ای هستند که بیشتر در بانک ها و موسسات مالی استفاده می شود که حجم بالایی از اسکناس را در روز شمارش می کنند طراحی شده اند. موتور دستگاه پول شمار معمولا از نوع تسمه ای هستند که باعث افزایش سرعت شمارش و باعث گیر نکردن اسکناس داخل دستگاه می شود. اسکناس ها برای شمارش داخل محفظه ای قرار می گیرند که با درپوش مخصوص بسته می شود و دستگاه شروع به شمارش پول ها می کند. بسته بودن محفظه درپوش دستگاه پول شمار پارا از خطرات ناشی از شمارش تعداد بالای اسکناس که ممکن است برای کاربر ایجاد شود جلوگیری می کند و همچنین از پخش و انتشار گرد و غبار اسکناس ها به هنگام شمارش پول در محیط اطراف جلوگیری می کند و این ویژگی باعث می شود که اشیا خارجی وارد دستگاه نشود و درصد خطای شمارش را به نحو چشمگیری کاهش می دهد و همچنین عمر مفید تسمه های پول شما را افزایش می دهد.

پول شمار رومیزی پارا دستگاهی است که برای استفاده های روزمره و حجم پایینی از پول طراحی شده است. دستگاه پول شمار رومیزی ابعاد و وزن و قیمت پایین ترین نسبت به دستگاه پول شمار ایستاده دارند. دستگاه های پولشمار رومیزی پارا دارای چرخاننده غلتکی است که عمر مفید دستگاه را افزایش می دهد و خرابی های ناشی از پارگی یا خوردگی تسمه را از بین می برد.

 

 
ارسال نظر
* نام شما:

ایمیل شما: (محرمانه)

تلفن شما: (محرمانه)

* پیام شما:
رتبه: بد            خوب

کد نمایش داده شده را تایپ نمایید:

تازه سازی
freecall