منوی اصلی

پول شمار سایان

دستگاه پول شمار سایان یکی از تجهیزات فروشگاهی پرکاربرد در بانک ها و موسسات برای سرعت بخشیدن به امور مالی می باشد که در بازار و سایت فروشگاه معتبر اینترنتی ایده برتر پارسیان نیز موجود می باشد. پول شمار سایان دستگاهی برای شمارش دقیق پول و چک پول و دلار به کار می رود.  با استفاده از دستگاه پولشمار سایان احتمال خطا در شمارش پول بسیار کاهش می یابد و همچنین باعث افزایش سرعت کار و صرفه جویی در زمان می شوند.

دستگاه های پول شمار در مدل ها و برندهای مختلفی از جمله پول شمار نیکیتا، پول شمار مگا، پول شمار ax، پول شمار دماوند، پول شمار سیتک، پول شمار پارا و ....  طراحی و تولید شده اند که هر کدام کارایی و کاربرد خاص خود را دارد.

پول شمار سایان

پول شمار سایان

دستگاه پول شمار سایان در مدل های مختلفی شامل دستگاه پول شمار رومیزی، دستگاه پول شمار ایستاده و دستگاه پول شمار انگشتی موجود می باشند که هر کدام کارایی و کاربرد خاصی دارند.

دستگاه پول شمار ایستاده سایان دستگاهی بزرگ و قدرتمند است که بیشتر در بانک ها و موسسات مالی مورد استفاده قرار می گیرد. پول شمار ایستاده سایان قابلیت تشخیص اسکناس تقلبی و همچنین اسکناس های به هم چسبیده را به راحتی می توانند شمارش کنند. پولشمار ایستاده از چپ به راست شمارش را انجام می دهند و در هنگام شمارش محفظه ی پول بسته می شود و از پراکنده شدن گرد و غبار در محیط اطراف جلوگیری می کنند. دستگاه پول شمار ایستاده سایان دارای دقت و سرعت بالایی هستند.

دستگاه پول شمار رومیزی سایان دستگاهی کوچک و پرکاربرد در فروشگاه ها و سازمان ها و بانک ها و موسسات مالی هستند. دستگاه پول شمار رومیزی سایان ابعاد کوچتری نسبت به پول شمار ایستاده دارند و از لحاظ قیمت نیز قیمت پایین تری دارند. باکس شمارش پول شمار رومیزی سایان به صورت آبشاری و شمارش پول را چپ به راست انجام می دهد. موتور دستگاه پولشمار رومیزی سایان در دو نوع موتور گیربکسی و موتور تسمه ای موجود می باشد که مدل گیربکسی از کیفیت بالاتری برخوارد می باشد.

 
ارسال نظر
* نام شما:

ایمیل شما: (محرمانه)

تلفن شما: (محرمانه)

* پیام شما:
رتبه: بد            خوب

کد نمایش داده شده را تایپ نمایید:

تازه سازی
freecall