منوی اصلی

پرینتر اچ پی hp

شرکت اچ پی یا همان شرکت هیولت پاکارد (Hewlett - Packard) به شرکت hp شهرت دارد. شرکت اچ پی hp در سال 1939 توسط بیل هیولت و دیوی پاکارد در شهر بالوآلتو کالیفرنیای آمریکا تاسیس شد. شرکت اچ پی یک شرکت آمریکایی چند ملیتی فناوری اطلاعات که در شهر سیلیکون در ایالت کالیفرنیا در آمریکا قرار دارد. شرکت اچ پی محصولاتی از جمله لپ تاپ، دوربین های دیجیتال، چاپگرها، نرم افزارهای مدیریت شبکه و .... تولید و به بازار عرضه کرده است.

بررسی پرینتر اچ پی hp

بررسی پرینتر اچ پی hp

پرینترهای اچ پی hp یکی از پرینترهای محبوب و پرفروش ترین پرینترها از بین برندهای مختلف در ایران می باشد. پرینترهای اچ پی قابلیت و کارایی بالا و قیمت متناسبی دارند که برای حوزه های مختلف و کارایی های متفاوت طراحی و تولید شده اند. پرینترهای hp به صورت کلاسیک طراحی و از بدنه محکمی ساخته و طراحی شده اند.

چاپگرهای اچ پی hp به چند دسته تقسیم می شوند: پرینترهای تک کاره اچ پیپرینترهای چند کاره اچ پیپرینترهای لیزری اچ پی پرینترهای جوهر افشان اچ پی که هر کدام از این پرینترها کارایی و ویژگی های خاصی دارند.

پرینترهای تک کاره اچ پی hp از متداول ترین پرینترها بین کاربران می باشد این پرینترها دستگاهی است که به رایانه متصل و فقط برای چاپ تصاویر و متون و اطلاعات استفاده می شود.

پرینترهای چندکاره اچ پی hp مختلفی از جمله پرینترهای سه کاره اچ پی و پرینترهای چهار کاره اچ پی وجود دارد. در واقع پرینترهای چند کاره اچ پی قابلیت هایی از جمله پرینتر، اسکنر، دستگاه فتوکپی و دستگاه فکس را ارائه می دهند و از پرینترهای حرفه ای محسوب می شوند.

پرینترهای چند کاره اچ پی hp به چند دسته تقسیم می شوند که عبارتند از :

پرینترهای چند کاره خانگی یا منفرد اچ پی hp – پرینترهای شبکه اچ پی hpپرینترهای چندکاره اچ پی hp جوهریپرینترهای چندکاره اچ پی hp لیزری تولید و هر کدام برای کارایی مختلفی طراحی و به بازار عرضه شده است.

به عنوان مثال به معرفی پرینترهای شبکه اچ پی hp می پردازیم این نوع پرینترها برای چاپ با حجم و سرعت بالا طراحی شده اند. این نوع پرینترها توسط کاربران بر روی یک شبکه با سرعت 45 تا 100 صفحه در دقیقه به اشتراک گذاشته می شوند و اطلاعات را چاپ می کنند.

 

 
ارسال نظر
* نام شما:

ایمیل شما: (محرمانه)

تلفن شما: (محرمانه)

* پیام شما:
رتبه: بد            خوب

کد نمایش داده شده را تایپ نمایید:

تازه سازی