پرینترهای جوهر افشان کانن Canon

پرینتر امروزه به یکی از دستگاه های متداول و پرکاربرد تبدیل شده است. پرینترهای جوهرافشان یکی از وسایل جانبی کامپیوترها و رایانه ها محسوب می شوند و امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی کاربرد وسیعی پیدا کرده اند. امروزه یک پرینتر جوهر افشان کانن می تواند یکی از وسایل یک گرافیست یا یک عکاس باشد که می توانند عکس های با کیفیت بالا و رضایتمندی بالای مشتریان خود استفاده کنند.

بررسی پرینترهای جوهر افشان کانن

پرینترهای جوهر افشان کنون canon در انواع مختلف و مدل های متفاوتی طراحی شده اند که با توجه به نیاز به کاربر و کارایی موردنظر در محیط کار در سه نوع مختلف شامل: پرینتر تک کاره جوهر افشان کانن CANON، پرینتر سه کاره جوهر افشان کانن CANON، پرینتر چهار کاره جوهر افشان کانن CANON تولید و به بازار عرضه شده است.

پرینترهای جوهر افشان کنان دارای منبع رنگ هستند که از طریق منافذ ریزی که بر روی هد دستگاه وجود دارد قطرات ریز جوهر بر روی کاغذ پاشیده می شود و تصاویر سیاه و سفید و رنگی با کیفیت مناسب را ایجاد و چاپ می کند.

شرکت کانن در چند سال اخیر سیستم های 5 جوهره با تکنیک های Dye - Based و Pigment - based جوهر مشکی به صورت ترکیبی استفاده نموده و تولید و به بازار عرضه کرده است. این تکنیک و ترکیب جدید باعث ایجاد توازن برای چاپ عکس های حرفه ای و متن های تک رنگه را با کیفیت تر و حرفه ای تر می سازد.

پرینترهای جوهرافشان تک کاره کنون یکی از ساده ترین و متداول ترین پرینترها می باشد که برای مصارف عمومی و خانگی کاربرد و کیفیت مطلوب و قیمت مقرون به صرفه ای دارند. پرینترهای جوهرافشان سه کاره کانن canon از نوع ماشینهای اداری چند کاره می باشند که توانایی فکس، پرینتر و اسکنر اطلاعات و تصاویر را دارند و دارای ویژگی و کاربرد زیادی هستند که مناسب ادارات و سازمان ها و کسب و کارهای بزرگ می باشد. پرینترهای چهارکاره کنون canon جزو ماشین های اداری چندمنظوره هستند که قابلیت های فکس – پرینتر – اسکنر و فتوکپی اطلاعات و تصاویر را دارند و تمام نیازهای یک کاربر و کسب و کارهای حرفه ای را برآورده می سازند. پرینترهای چندمنظوره جوهرافشان کنان canon جزو پرینترهای حرفه ای محسوب می شوند که برای عکسان و گرافیست های حرفه ای بسیار مناسب هستند و ویژگی و کارایی بالایی دارند.

 
ارسال نظر
* نام شما:

ایمیل شما: (محرمانه)

تلفن شما: (محرمانه)

* پیام شما:
رتبه: بد            خوب

کد نمایش داده شده را تایپ نمایید:

تازه سازی