پرینترهای جوهر افشان سامسونگ SAMSUNG

شرکت سامسونگ یک شرکت کره ای و چند ملیتی است که در صنایع مختلفی فعالیت می کند. شرکت سامسونگ در سال 1938 توسط لی بیونگ – چول در قالب یک شرکت بازرگانی راه اندازی شد و در اواخر دهه 1960 وارد عرضه الکترونیک شد و شرکت سامسونگ از دهه 1990 فعالیتش را جهانی کرد و بر روی صنایع الکترونیک، گوشی تلفن همراه و نیم رساناها متمرکز و فعالیت خود را آغاز کرد.

بررسی پرینترهای جوهر افشان سامسونگ SAMSUNG

بررسی پرینترهای جوهر افشان سامسونگ SAMSUNG

پرینتر جوهر افشان سامسونگ یکی از چاپگرهای رایج و متداول بین کاربران می باشد. چاپگرهای جوهرافشان از یک کارتریج به عنوان منبع رنگ استفاده می کنند، کارتریج بر روی صفحه ای که قرار است روی آن عملیات چاپ انجام شود حرکت می کند و قطرات جوهر از منافذ بسیار ریز بر روی صفحه موردنظر پاشیده می شود و اطلاعات و تصاویر چاپ می شوند.

پرینترهای جوهرافشان سامسونگ به دو دسته تقسیم می شوند : پرینترهای جوهر افشان رنگی سامسونگ و پرینترهای جوهر افشان سیاه و سفید سامسونگ که هر کدام از این پرینترها کارایی و کاربرد خاص خود را دارد.

پرینترهای جوهرافشان سیاه و سفید: این نوع پرینتر سامسونگ به عنوان پرینتر جوهر افشان تک کاره نامیده می شوند. این پرینترها جزو ساده ترین و رایج ترین پرینترها می باشد که کیفیت و سرعت بالای چاپ را دارند. پرینترهای جوهر افشان سیاه و سفید از یک کارتریج مشکی رنگ استفاده می کنند و اطلاعات و متون و نوشته ها را با کیفیت و سرعت چاپ بالایی ارائه می دهند. پرینترهای جوهرافشان سیاه و سفید برای اداره ها، سازمان ها و مدارس و مصارف عمومی بسیار مناسب هستند.

پرینترهای جوهرافشان رنگی سامسونگ : این پرینترها مخصوص چاپ تصاویر و عکس های گرافیکی می باشد و کیفیت چاپ بالایی دارند. پرینترهای جوهرافشان رنگی دارای 4 رنگ اصلی هستند که عبارتند از : آبی، قرمز و زرد که در کنار این سه رنگ اصلی کارتریج رنگ مشکی نیز وجود دارد که تصاویر با زمینه مشکی را با کیفیت تر و عالی به چاپ می رساند.

پرینترهای جوهرافشان سامسونگ از لحاظ سخت افزاری به چند قسمت تشکیل می شود که عبارتند از : هد دستگاه – کارتریج – سیستم حرکت هد – کلاهک پمپ – منبع تغذیه – برد اصلی – سنسورها هستند که هر کدام از این بخش ها کارایی متفاوتی دارند و بر سرعت و کیفیت چاپ اطلاعات نقش به سزایی دارند.

 
ارسال نظر
* نام شما:

ایمیل شما: (محرمانه)

تلفن شما: (محرمانه)

* پیام شما:
رتبه: بد            خوب

کد نمایش داده شده را تایپ نمایید:

تازه سازی