پاور پن، راه حلی ساده تر از پاور بانک

نسل جدید شارژرها

با ابزاری کاربردی، کوچک و چندکاره به نام پاور پن بیشتر آشنا شوید. در واقع این گجت را می توان قلمی دانست که می‌تواند گوشی شما را شارژ کند و یا حتی امکان استفاده از قلم استایلوس را فراهم سازد. احتمالا می‌دانید که همراه داشتن یک پاوربانک چندان کار راحتی نیست و اگر از آن دسته افرادی باشید که کوله‌پشتی روی دوششان نمی گذارند، سختی کارتان چند برابر خواهد شد.

نسل جدید شارژرها

همه میدانیم همراه داشتن یک قلم در جیب کار راحتی می باشد. در واقع پاور پِن اولین قلم دنیا است که در داخل آن یک باتری تلفن هوشمند قرار داده شده است.  شما می‌توانید این قلم را در جیب پیراهن یا کت خود قرار دهید تا همیشه یک گجت برای یادداشت‌ برداری همراه داشته باشید که در عین حال می‌تواند در مواقع مورد نیاز، اسمارت فون شما را هم شارژ کند.

نسل جدید شارژرها

نکته جالب این است که Power Pen هم از درگاه لایتنینگ برای محصولات اپل و هم microUSB  پشتیبانی می‌کند تا به راحتی بتوانید آیفون، تلفن اندرویدی یا ویندوز فون خود را شارژ کنید. نکته جذاب این قلم، یک بخش استایلوس می باشد تا با استفاده از آن بتوانید با تلفن یا تبلت لمسی تان کار کنید.

در واقع این ایده اصلا نو نمی باشد ولی این که بتوانید در یک ابزار کوچک مانند خودکار همه این امکانات را همزمان داشت، نشان از خلاقیت تیم طراحی می دهد که قطعا کمک شایانی به فروش آن خواهد کرد.

 
ارسال نظر
* نام شما:

ایمیل شما: (محرمانه)

تلفن شما: (محرمانه)

* پیام شما:
رتبه: بد            خوب

کد نمایش داده شده را تایپ نمایید:

تازه سازی