ویدئو پروژکتور ویوسونیک Viewsonic

ویوسونیک Viewsonic یک شرکت تولیدکننده انواع مانیتور، نمایشگر و ویدئوپروژکتور می باشد که در سال 1987 توسط Keypoint Technology Corporation در کالیفرنیای آمریکا تاسیس شد. این کمپانی به صورت تخصصی محصولات و دستگاه های بصری از جمله انواع مانیتور CRT، انواع صفحه نمایش های LCD، ویدئو پروژکتور و .... را تولید می کند.

ویدئو پروژکتور ویوسونیک Viewsonic

ویدئو پروژکتور ویوسونیک Viewsonic

ویدئو پروژکتور ویوسونیک دستگاهی است که تصاویر و اطلاعات کامپیوتری و ویدئویی را از کامپیوتر، ویدئو، بخش DVD ، دوربین فیلمبرداری، دوربین دیجیتال، تلویزیون و .... دریافت کرده و از طریق یک منبع نوری کوچک سیگنال ها را به صورت بزرگنمایی بر روی صفحه نمایش اجرا می کند.

امروزه ویدئو پروژکتورها با پیشرفت علم و تکنولوژی کاربردهای وسیعی پیدا کرده اند که در حوزه های مختلفی از جمله سمینارها، مدارس، دانشگاه ها، جلسات کنفرانس، مجالس عروسی و ..... مورد استفاده قرار می گیرند. دستگاه ویدئو پروژکتور در مدل های مختلف و برندهای متفاوتی از جمله ویدئو پروژکتور ال جی LG، ویدئو پروژکتور اپسون Epson،ویدئو پروژکتور سونی SONY، ویدئو پروژکتور اپتما OPTOMA و ..... طراحی و تولید شده اند که هر کدام کارایی و کاربردهای مختلفی دارند.

ویدئو پروژکتور ویوسونیک دارای تکنولوژی ها مختلفی از جمله: تکنولوژی LCD ، تکنولوژی DLP ، تکنولوژی LED هستند. دیتا ویدئو پروژکتور ویوسونیک دارای ویژگی ها و پارامترهایی هستند که در انتخاب و خرید ویدئو پروژکتور نقش مهمی دارند که عبارتند از: رزولوشن، شدت روشنایی، کنتراست، وزن، تعداد و نوع ورودی و خروجی ها، کنترل راه دور، بزرگ نمایی و طول عمر لامپ هستند.

تعداد و نوع ورودی و خروجی ها در ویدئو پروژکتور ویوسونیک عبارتند از:

HDMI: انتقال غیر فشرده همزمان تصویر و صدا به صورت دیجیتال

DVI-I: استفاده از سیگنال های دیجیتال برای انتقال اطلاعات ویدئویی استفاده می شود.

COMPUTER/RGB: جهت اتصال به مانیتور، استفاده از سیگنال عمودی، افقی و سه سیگنال آبی، سبز و قرمز RGB

S-video: سیگنال آنالوگ انتقال ویدئو، از دو سیگنال جداگانه (Luminance) و (color) جهت انتقال تصویر استفاده می شود.

Rg45: پورت اتصال به شبکه جهت استفاده خاص مانند کنترل عملکردهای پروژکتور توسط کامپیوتر می باشد.

شرکت ایده برتر پارسیان یکی از بزرگترین فروشگاه های اینترنتی در تهران است که انواع مدل و برندهای دستگاه ویدئو پروژکتور را در سراسر ایران عرضه می کند. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با واحد فروش ایده برتر به شماره 73027-021 تماس بگیرید.

 
ارسال نظر
* نام شما:

ایمیل شما: (محرمانه)

تلفن شما: (محرمانه)

* پیام شما:
رتبه: بد            خوب

کد نمایش داده شده را تایپ نمایید:

تازه سازی