منوی اصلی

ویدئو پروژکتور ویوسونیک Viewsonic

شرکت ویوسونیک یک شرکت تولیدکننده انواع مانیتور و نمایشگر و ویدئوپروژکتور می باشد که دفتر مرکزی آن در کالیفرنیای آمریکا قرار دارد. شرکت ویوسونیک Viewsonic در سال 1987 توسط Keypoint Technology Corporation تاسیس شد. شرکت ویوسونیک به صورت تخصصی محصولات و دستگاه های بصری از جمله انواع مانیتور CRT ، انواع صفحه نمایش های LCD ، ویدئو پروژکتور و .... را تولید می کند.

ویدئو پروژکتور ویوسونیک Viewsonic

ویدئو پروژکتور ویوسونیک Viewsonic

ویدئو پروژکتور ویوسونیک دستگاهی است که تصاویر و اطلاعات کامپیوتری و ویدئویی را از کامپیوتر، ویدئو، بخش DVD ، دوربین فیلمبرداری، دوربین دیجیتال، تلویزیون و .... دریافت کرده و از طریق یک منبع نوری کوچک سیگنال ها را به صورت بزرگنمایی بر روی صفحه نمایش اجرا می کند.

امروزه ویدئو پروژکتورها با پیشرفت علم و تکنولوژی کاربردهای وسیعی پیدا کرده اند که در حوزه های مختلفی از جمله سمینارها، مدارس، دانشگاه ها، جلسات کنفرانس، مجالس عروسی و ..... مورد استفاده قرار می گیرند. دستگاه ویدئو پروژکتور در مدل های مختلف و برندهای متفاوتی از جمله ویدئو پروژکتور ال جی LG، ویدئو پروژکتور اپسون Epson،ویدئو پروژکتور سونی SONY، ویدئو پروژکتور اپتما OPTOMA و ..... طراحی و تولید شده اند که هر کدام کارایی و کاربردهای مختلفی دارند.

ویدئو پروژکتور ویوسونیک دارای تکنولوژی ها مختلفی از جمله: تکنولوژی LCD ، تکنولوژی DLP ، تکنولوژی LED هستند. دیتا ویدئو پروژکتور ویوسونیک دارای ویژگی ها و پارامترهایی هستند که در انتخاب یک ویدئو پروژکتور نقش مهمی دارند که عبارتند از: رزولوشن – شدت روشنایی – کنتراست – وزن – تعداد و نوع ورودی و خروجی ها – کنترل راه دور – بزرگ نمایی – طول عمر لامپ هستند.

تعداد و نوع ورودی و خروجی ها در ویدئو پروژکتور ویوسونیک عبارتند از :

HDMI : انتقال غیر فشرده همزمان تصویر و صدا به صورت دیجیتال

DVI-I : استفاده از سیگنال های دیجیتال برای انتقال اطلاعات ویدئویی استفاده می شود.

COMPUTER/RGB : جهت اتصال به مانیتور، استفاده از سیگنال عمودی، افقی و سه سیگنال آبی، سبز و قرمز RGB

S-video : سیگنال آنالوگ انتقال ویدئو، از دو سیگنال جداگانه (Luminance) و (color) جهت انتقال تصویر استفاده می شود.

Rg45 : پورت اتصال به شبکه جهت استفاده خاص مانند کنترل عملکردهای پروژکتور توسط کامپیوتر می باشد.

 

 
ارسال نظر
* نام شما:

ایمیل شما: (محرمانه)

تلفن شما: (محرمانه)

* پیام شما:
رتبه: بد            خوب

کد نمایش داده شده را تایپ نمایید:

تازه سازی
freecall