ویدئو پروژکتور سونی SONY

شرکت سونی یک شرکت چند ملیتی ژاپنی است. دفتر مرکزی شرکت سونی در شهر میناتو، توکیو قرار دارد. شرکت سونی در سال 1946 توسط ماسارو ایبوکا و آکیو موریتا تاسیس شد. شرکت سونی sony در زمینه خدمات رسانی، سرگرمی، بازی های رایانه ای، لوازم الکترونیکی خانگی و خدمات مالی فعالیت می کند.

ویدئو پروژکتور سونی SONY

ویدئو پروژکتور سونی SONY

ویدئو پروژکتور سونی یک دستگاه الکترونیکی است که تصاویر و اطلاعات و یا اطلاعات ویدئویی را از کامپیوتر، ویدئو، پخش DVD، دوربین فیلمبرداری، دوربین دیجیتال، تلویزیون و .... دریافت می کند و به وسیله یک منبع نوری کوچک سیگنال ها را ارسال و به صورت بزرگنمایی بر روی صفحه نمایش نشان می دهد.

امروزه استفاده از دیتا ویدئو پروژکتورها در حوزه های مختلفی از جمله محیط آموزشی، سمینارها، اتاق کنفرانس، همایش ها، دانشگاه ها و مدارس و ..... مورد استفاده قرار می گیرد و از لوازم رایج و پرکاربرد بین کاربران و استفاده کنندگان قرار گرفته است.

دستگاه ویدئو پروژکتور دارای انواع مختلفی از مدل ها و برندهای متفاوتی از جمله ویدئو پروژکتور اپسون Epson، ویدئو پروژکتور پاناسونیک Panasonic، ویدئو پروژکتور اپتما OPTOMA، ویدئو پروژکتور ال جی LG و ..... طراحی و تولید شده اند و هر کدام دارای ویژگی و کارایی متفاوتی هستند.

دیتا ویدئو پروژکتور سونی دارای انواع مختلفی هستند که شامل : ویدئو پروژکتورهای سه بعدی – ویدئو پروژکتورهای جیبیویدئو پروژکتور با تکنولوژی LCD ویدئو پروژکتور با تکنولوژی DLP  – ویدئو پروژکتور دیجیتالویدئو پروژکتور با تکنولوژی LEDویدئو پروژکتورهای پرتابل یا قابل حملویدئو پروژکتورهای چند رسانه ایویدئو پروژکتورهای اداریویدئو پروژکتورهای کلاس های آموزشی ویدئو پروژکتورهای تجاریویدئو پروژکتور با تکنولوژی LCOS ویدئو پروژکتورهای HD ویدئو پروژکتورهای مناسب مکان های زیارتی و عبادتی و ویدئو پروژکتور خانگی استفاده از ویدئو پروژکتور برای بازی  هستند که هر کدام کاربرد و کارایی خاص خود را دارد.

پارامترهای مهم در انتخاب یک دیتا ویدئو پروژکتور که از اهمیت زیادی برخوردار هستند عبارتند از: رزولوشن – شدت روشنایی – وزن و اندازه – قابلیت بزرگنمایی – کنتراست – طول عمر لامپ می باشند.

کنتراست در دستگاه ویدیو پروژکتور قابلیت این را دارد که نسبت تمایز میان روشن ترین و تیره ترین قسمت تصویر را تنظیم کند که هر چقدر نسبت کنتراست بالاتر باشد کیفیت تصویر بالاتر خواهد بود.

 
ارسال نظر
* نام شما:

ایمیل شما: (محرمانه)

تلفن شما: (محرمانه)

* پیام شما:
رتبه: بد            خوب

کد نمایش داده شده را تایپ نمایید:

تازه سازی