منوی اصلی

ویدئو پروژکتور اپسون Epson

شرکت سیکو اپسون یک شرکت ژاپنی است. شرکت اپسون Epson در سال 1942 در کشور ژاپن تاسیس شد. شرکت اپسون بخشی از شرکت ساعت سازی بزرگ سیکو را تشکیل می دهد. شرکت اپسون یک شرکت فناوری ژاپنی است و یکی از بزرگ ترین تولیدکنندگان چاپگر در جهان و اطلاعات و تجهیزات مربوط به تصویربرداری می باشد. دفتر مرکزی شرکت اپسون در ناگاتوی ژاپن قرار دارد. شرکت اپسون تولید کننده محصولاتی از جمله : انواع پرینتر جوهر افشان، پرینتر سوزنی و پرینتر لیزری، دستگاه اسکنر، کامپیوتر رومیزی، تجاری، چند رسانه ای و پروژکتورهای سینمای خانگی، تلویزیون های بزرگ سینمای خانگی، روبات ها و تجهیزات اتوماسیون صنعتی، نقطه پرینترهای علامت فروش و ثبت پول نقد، لپ تاپ ها، مدارات مجتمع، اجزای ال سی دی و سایر اجرای الکترونیکی همراه می باشد.

ویدئو پروژکتور اپسون Epson

ویدئو پروژکتور یک دستگاه الکتریکی است که برای نمایش تصاویر انفورماتیک روی یک پرده و یا دیوار سفید استفاده می شود. دیتا ویدیو پروژکتور اپسون در واقع دستگاهی است که تصاویر و اطلاعات در کامپیوتر شخصی، لپ تاپ، تبلت و یا گوشی همراه و فایل های ویدئویی از ویدئو پخش VCD یا DVD، دوربین فیلمبرداری، دوربین دیجیتال، تلویزیون، ویژوالایزر و سایر لوازم الکتریکی دریافت می کند و به وسیله یک منبع نور سیگنال ها را ارسال و به صورت بزرگنمایی بر روی پرده نمایش نشان می دهد.

ویدئو پروژکتورهای اپسون دارای انواع مختلفی هستند که شامل: ویدئو پروژکتور جیبی که پیکو هم نامیده می شود – ویدئو پروژکتور سینمای خانگیویدئو پروژکتور چند رسانه ایویدئو پروژکتورهای مخصوص محل های بزرگ و مخصوص نصب ثابت هستند.

ویدئو پروژکتورهای جیبی اپسون

ویدئو پروژکتورهای جیبی از فناوری جدید تولید شده اند. پروژکتورهای جیبی بسیار کوچک هستند که به راحتی در دست قرار می گیرند و معمولا بر روی سه پایه به خوبی نصب می شوند. دیتا ویدئو پروژکتورهای جیبی از لامپ LED که روشنایی کمی دارند یعنی حدود 20 تا 1000 لومن است استفاده می کنند. ویدئو پروژکتورهای جیبی جایگزین مناسبی برای حمل مانیتور یا تلویزیون می باشد.

ویدئو پروژکتورهای چند رسانه ای جزو پروژکتورهای همه کاره هستند و مناسب برای ارائه پاورپوینت های سخنرانی – نمایش کلیپ های ویدیویی و نمایش اسلاید در مجالس عروسی و محیط های آموزشی .... استفاده می شوند.

 
ارسال نظر
* نام شما:

ایمیل شما: (محرمانه)

تلفن شما: (محرمانه)

* پیام شما:
رتبه: بد            خوب

کد نمایش داده شده را تایپ نمایید:

تازه سازی
freecall