ویدئو پروژکتور اپسون Epson

شرکت سیکو اپسون یک شرکت الکترونیکی ژاپنی که سال 1942 در ناگاتوی ژاپن تاسیس شد. شرکت فناوری ژاپنی بخشی از شرکت ساعت سازی بزرگ سیکو را تشکیل می دهد که یکی از بزرگ ترین تولیدکنندگان چاپگر در جهان و تجهیزات مربوط به تصویربرداری می باشد. این شرکت تولید کننده محصولاتی از جمله: انواع پرینترهای جوهر افشان، پرینتر سوزنی، پرینتر لیزری، دستگاه اسکنر، کامپیوتر رومیزی، پروژکتورهای سینمای خانگی، تلویزیون های بزرگ سینمای خانگی و تجهیزات اتوماسیون صنعتی در جهان است.

ویدئو پروژکتور اپسون Epson

ویدئو پروژکتور اپسون Epson

ویدئو پروژکتور یک دستگاه الکتریکی است که برای نمایش تصاویر انفورماتیک روی یک پرده و یا دیوار سفید استفاده می شود. دیتا ویدیو پروژکتور اپسون در واقع دستگاهی که تصاویر و اطلاعات در کامپیوتر شخصی، لپ تاپ، تبلت و یا گوشی همراه و همچنین فایل های ویدئویی را از ویدئو پخش VCD یا DVD، دوربین فیلمبرداری، دوربین دیجیتال، تلویزیون، ویژوالایزر و سایر لوازم الکتریکی دریافت می کند و به وسیله یک منبع نور سیگنال ها را ارسال و به صورت بزرگنمایی بر روی پرده نمایش نشان می دهد.

ویدئو پروژکتورهای اپسون دارای انواع مختلفی هستند که عبارتند از: ویدئو پروژکتور جیبی که پیکو هم نامیده می شود ،  ویدئو پروژکتور سینمای خانگی،  ویدئو پروژکتور چند رسانه ای و  ویدئو پروژکتورهای مخصوص محل های بزرگ و مخصوص نصب ثابت.

ویدئو پروژکتورهای جیبی اپسون

ویدئو پروژکتورهای جیبی از فناوری جدید تولید شده اند که بسیار کوچک هستند و به راحتی در دست قرار می گیرند. دیتا ویدئو پروژکتورهای جیبی از لامپ LED که روشنایی کمی دارند یعنی حدود 20 تا 1000 لومن است استفاده می کنند و بر روی سه پایه به خوبی نصب می شوند. خرید ویدئو پروژکتور جیبی جایگزین مناسبی برای حمل مانیتور یا تلویزیون می باشد.

ویدئو پروژکتورهای چند رسانه ای جزو پروژکتورهای همه کاره هستند و برای ارائه پاورپوینت های سخنرانی، نمایش کلیپ های ویدیویی و نمایش اسلاید در مجالس عروسی، محیط های آموزشی و غیره مناسب می باشند.

آدرس: خیابان طالقانی - سه راه طالقانی - خیابان خواجه نصیر - نبش خیابان مقدم - پلاک 80 - طبقه اول - واحد دو

تلفن: 73027-021

 
ارسال نظر
* نام شما:

ایمیل شما: (محرمانه)

تلفن شما: (محرمانه)

* پیام شما:
رتبه: بد            خوب

کد نمایش داده شده را تایپ نمایید:

تازه سازی