منوی اصلی

ویدئو پروژکتور ال جی LG

شرکت ال جی یک شرکت الکترونیکی کره ای است. شرکت ال جی LG به عنوان یکی از شرکت های بزرگ در زمینه الکترونیک و فناوری اطلاعات فعالیت می کند و شناخته شده است. دفتر مرکزی شرکت ال جی در شهر سئول قرار دارد. شرکت ال جی در سال 1958 با نام گلد استار تأسیس شد. شرکت ال جی تولید کننده محصولاتی از جمله کامپیوترهای شخصی، ماژول های pdp، نمایشگرهای oled، حافظه های DRAM، نیمه هادی ها، لوازم خانگی، کولر گازی و ..... تولید و به بازار عرضه کرده است.

ویدئو پروژکتور دستگاهی است که تصاویر و اطلاعات کامپیوتری و ویدئویی را از کامپیوتر، ویدئو، پخش DVD، دوربین فیلمبرداری، دوربین دیجیتال، تلویزیون و ..... دریافت می کند و از طریق یک منبع نوری کوچک سیگنال ها را به وسیله بزرگنمایی روی صفحه نمایش نشان می دهد.

ویدئو پروژکتور ال جی LG

ویدئو پروژکتور ال جی LG

امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی، ویدیو پروژکتورها این امکان را به ما می دهد که تصاویر و گزارش های کامپیوتری و ویدئویی در جلسات و همایش ها به اجرا در آورند. از ویدئو پروژکتور ال جی در حوزه آموزشی، مدارس، دانشگاه ها، مجالس عروسی، کنفرانس ها و ..... کاربرد و کارایی زیادی دارند و مورد استفاده قرار می گیرند.

دستگاه های ویدئو پروژکتور با مدل های مختلف و برندهای متفاوتی از جمله  ویدئو پروژکتور ایسر Acer، ویدئو پروژکتور سونی SONY، ویدئو پروژکتور اپتما OPTOMA، ویدئو پروژکتور ال جی LG و ..... طراحی و تولید شده اند و در بازار و فروشگاه ها موجود می باشند.

دیتا ویدئو پروژکتورهای ال جی دارای تکنولوژی های مختلفی از جمله تکنولوژی LCD – تکنولوژی DLP – تکنولوژي LED طراحی و ساخته شده اند.

تکنولوژی LCD ویدئو پروژکتورهای ال جی LG

بیشتر دیتا پروژکتورها با تکنولوژی LCD ساخته می شود. LCD یعنی نمایشگر کریستال مایع است که قابلیت نمایش جداگانه از هر یکی از نقاط تصویر را بر صفحه نمایش امکان پذیر می کند. این نقاط قابل تغییر به صورت دلخواه هستند تا تصویر شفاف و واضی را نمایش دهد.

پروژکتورهای ال جی با تکنولوژی  LCD دارای 3 صفحه LCD مجزا هستند که هر یک به سیگنال های یکی از 3 رنگ قرمز، سبز و آبی تصویر قرار می گیرد. عمر لامپ ویدئو پروژکتورهای LCD بر اساس برند دستگاه متفاوت می باشد.

 

 
ارسال نظر
* نام شما:

ایمیل شما: (محرمانه)

تلفن شما: (محرمانه)

* پیام شما:
رتبه: بد            خوب

کد نمایش داده شده را تایپ نمایید:

تازه سازی
freecall