ویدئو پروژکتور ال جی LG

شرکت LG یک شرکت الکترونیکی کره ای که در شهر سئول قرار دارد. این کمپانی در سال 1958 با نام گلد استار تأسیس شد که به عنوان یکی از شرکت های بزرگ در زمینه الکترونیک و فناوری اطلاعات فعالیت می کند. شرکت ال جی محصولاتی از جمله کامپیوترهای شخصی، دیتا ویدئو پروژکتورها، نمایشگرهای oled، ویدئو وال ها، نمایشگرهای صنعتی، لوازم خانگی و غیره تولید و به بازار عرضه کرده است.

ویدئو پروژکتور دستگاهی است که تصاویر و اطلاعات کامپیوتری و ویدئویی را از کامپیوتر، ویدئو، پخش DVD، دوربین فیلمبرداری، دوربین دیجیتال، تلویزیون و ..... دریافت می کند و از طریق یک منبع نوری کوچک سیگنال ها را به وسیله بزرگنمایی روی پرده نمایش نشان می دهد.

ویدئو پروژکتور ال جی LG

ویدئو پروژکتور ال جی LG

امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی، ویدیو پروژکتورها این امکان را به ما می دهد که تصاویر و گزارش های کامپیوتری و ویدئویی در جلسات و همایش ها به اجرا در آورند. از ویدئو پروژکتور ال جی در حوزه آموزشی، مدارس، دانشگاه ها، مجالس عروسی، کنفرانس ها و ..... مورد استفاده قرار می گیرد.

دستگاه های ویدئو پروژکتور با مدل های مختلف و برندهای متفاوتی از جمله  ویدئو پروژکتور ایسر Acer، ویدئو پروژکتور سونی SONY، ویدئو پروژکتور اپتما OPTOMA، ویدئو پروژکتور ال جی LG و ..... طراحی و تولید شده اند و در بازار و فروشگاه اینترنتی ایده برتر موجود می باشند.

دیتا ویدئو پروژکتورهای ال جی در تکنولوژی های مختلفی از جمله تکنولوژی LCD، تکنولوژی DLP، تکنولوژي LED طراحی و ساخته شده اند.

تکنولوژی LCD ویدئو پروژکتورهای ال جی LG

بیشتر دیتا پروژکتورها با تکنولوژی LCD ساخته می شود. LCD یعنی نمایشگر کریستال مایع است که قابلیت نمایش جداگانه از هر یکی از نقاط تصویر را بر صفحه نمایش امکان پذیر می کند. این نقاط قابل تغییر به صورت دلخواه هستند تا تصویر شفاف و واضی را نمایش دهد.

پروژکتورهای ال جی با تکنولوژی  LCD دارای 3 صفحه LCD مجزا هستند که هر یک به سیگنال های یکی از 3 رنگ قرمز، سبز و آبی تصویر قرار می گیرد. عمر لامپ ویدئو پروژکتورهای LCD بر اساس برند دستگاه متفاوت می باشد.

آدرس: خیابان طالقانی- سه راه طالقانی- خیابان خواجه نصیر – نبش خیابان مقدم – پلاک 80 – طبقه اول – واحد دو

تلفن: 73027-021

 
ارسال نظر
* نام شما:

ایمیل شما: (محرمانه)

تلفن شما: (محرمانه)

* پیام شما:
رتبه: بد            خوب

کد نمایش داده شده را تایپ نمایید:

تازه سازی