جستجوی پیشرفته

  1. حذف
    دسته:
    فوم رول - فوم رولر
محدوده قیمت:
از ریال
تا ریال

سبد خرید شما

فوم رول - فوم رولر

ما در قسمت مواد مصرفی و در توضیحات مربوط به درام پرینتر لیزری، توضیح دادیم که فوم رول به منظور تمیز کردن سطح درام از تونر شارژ باقی مانده بر روی سطح آن می باشد. همچنین مورد دیگری که اشاره شد اندازه فوم رولر (یا همان فوم رول) بود که تقریباً به اندازه خود درام پرینتر و درام کارتریج است. شکل فوم رول یا فوم رولر همان گونه که در تصاویر این محصول در سایت ایده برتر پارسیان مشخص است، بسیار شبیه به درام پرینتر لیزری می باشد. یعنی یک وسیله استوانه ای شکل تقریباً با همان ابعاد و اندازه که از جنس پلاستیک مخصوص است و با حرکت چرخشی و غلتکی بر روی سطح درام، آن را از وجود تونر شارژ پرینتر پاک می کند تا درام برای پرینت های بعدی آماده باشد. اگر عمل پاک سازی سطح درام پرینتر به خوبی انجام نگیرد، در پرینت هایی که بعداً گرفته می شود شاهد مواردی از قبیل تیرگی تمام یا بخشی از سطح کاغذ، وجود نقاط نامنظم بر روی سطح کاغذ و خطوط اضافی در کاغذ چاپ شده خواهید بود. از این رو به کیفیت فوم رول کارتریج نیز باید توجهی ویژه داشت.

خرید فوم رول کارتریج

حال که متوجه شدید فوم رول کارتریج چیست، بد نیست که با چند نکته در خرید فوم رول کارتریج نیز آشنا شوید ...
فوم رولر با وجود اهمیتی که در عملکرد و خروجی نهایی ماشین های اداری دارای درام، یعنی دستگاه پرینتر لیزری و دستگاه فتوکپی دارد، وسیله پیچیده ای محسوب نمی شود و به همین دلیل شاخصه های زیادی برای تصمیم گیری در خرید فوم رول مطرح نیست. شاید مهم ترین مشخصه ای که بتوان فوم رولی مناسب را تشخیص داد، جنس آن باشد. با اینکه همه فوم رولر ها از جنس پلاستیک می باشند، ولی تکنولوژی ساخت و آلیاژ بکار رفته در آن ها می تواند تفاوت هایی داشته باشد. مثلاً
فوم رول اچ پی HP و فوم رول سامسونگ SAMSUNG هر کدام تکنولوژی و متد خاصی را در ساخت فوم رول بکار می گیرند که البته هر دوی آن ها از کیفیت بالایی برخوردارند.

 

فوم رول سامسونگ Samsung 4200
فوم رول سامسونگ Samsung 4200
قیمت: ۴۵,۰۰۰ ریال
فوم رول پرینتر اچ پی HP 1005
فوم رول پرینتر اچ پی HP 1005
قیمت: ۴۵,۰۰۰ ریال
فوم رول پرینتر اچ پی HP 05
فوم رول پرینتر اچ پی HP 05
قیمت: ۴۵۰,۰۰۰ ریال
فوم رول پرینتر اچ پی HP 1010
فوم رول پرینتر اچ پی HP 1010
قیمت: ۴۵۰,۰۰۰ ریال