مشاهده تصاویر به دو صورت سه بعدی و دو بعدی در گوشی های موبایل

نسل اول صفحه نمایش های دو بعدی و سه بعدی در موبایل

حتما تاکنون نام صفحه نمایش 3بعدی با کیفیت 4 کا را شنیده اید.اوایل فروشندگان این کالاها را با عینک به بازار عرضه می کردند اما اکنون کسانی هستند که دعا می کنند برای تماشای هیچ احتیاجی به عینک نیست اما این موارد کمی عجیب به نظر می رسد زیرا صفحه نمایش سه بعدی آن هم با کیفیت 4 کا به راحتی  و با این قیمت ها را نمی توان در بازار پیدا کرد.

نسل اول صفحه نمایش های دو بعدی و سه بعدی در موبایل


در میان تولید کنندگان ،شرکت توشیبا توانایی خوبی در ساخت صفحه نمایش های سه بعدی دارند.اخیرا خبری حاکی از اینکه  توشیبا صفحه نمایشی 3 بعدی با کیفیت 4 کا که بدون عینک قابل مشاهده است را تولید کرده که در موبایل ها می توان از آن استفاده کرد.

توشیبا برای تولید این کالا از لنز ال‌ سی‌ دی گرین استفاده کرده است و در طراحی آن سعی کرده است این امکان را برای کاربر فراهم کند تا درصورتی که تمایلی ندارد تصاویر خود را به صورت سه بعدی مشاهده کند به آسانی آن را به حالت دو بعدی تغییر دهد.در طراحی این نوع صفحه نمایش طراحان سعی کرده اندکه تاجای ممکن موارد ناهمانگ را مانند  عدم تطبیق تصویرها در صفحه نمایش را کمتر کنند و سیگنال ها را تا 2 درصد کاهش بدهند. رزولوشن آن 2160 در 3840 پیکسل است. پیش بینی جالب توشیبا این است که در آینده ای نزدیک امکان تماشای تصاویر به صورت دو بعدی و سه بعدی را که در موبایل ها فراهم کرده است را در صنعت پزشکی  هم فراهم می کند.

 

 
ارسال نظر
* نام شما:

ایمیل شما: (محرمانه)

تلفن شما: (محرمانه)

* پیام شما:
رتبه: بد            خوب

کد نمایش داده شده را تایپ نمایید:

تازه سازی