محبوب ترین اپلیکیشن های اندرویدی 2014

لیست محبوب ترین های اندروید

از محبوب ترین و پرکاربردترین سیستم عامل های جهان می توان به سیستم عامل اندروید اشاره کرد که روز به روز به تعداد کاربرانش اضافه می شود و ما قصد داریم در این مقاله اشاره ای به محبوب ترین اپلیکیشن های اندروید که در 2014 به فروشگاه های اینترنتی و app store های موبایل راه یافته اند بکنیم.

Mailbox

 لیست محبوب ترین های اندروید


به معنی صندوق پستی و اپلیکیشنی برای دسترسی به ایمیل ها می باشد.طراحی آن به گونه ای است که با جیمیل ادغام شده است. علاوه بر همه اینها از  قابلیت هایش  می توان به  «snooz» کردن ایمیل ها برای زمان های گوناگون استفاده کرد.


Whosampled

لیست محبوب ترین های اندروید

این اپلیکیشن برای طرفداران و عاشقان موسیقی می باشد که با استفاده از آن می توانید به  ریمیکس آهنگ مورد علاقه تان دسترسی پیدا کنید یا متوجه شوید که چه کسانی این آهنگ را کپی کرده اند و و یا اینکه  را چه کسی آن را به نام خود زده است.

Sunrise Calendar

لیست محبوب ترین های اندروید

نرم افزاری به صورت تقویم می باشد که با یادآوری کردن برنامه های روزانه تان سرساعت مشخصی که تنظیم کرده اید به امور روزانه تان  نظم و ترتیب می بخشد .


FIRE CHAT

لیست محبوب ترین های اندروید


برنامه ای کم نظیر برای  چت کردن می باشد که احتیاجی به اینترنت ندارد. با استفاده از این اپلیکیشن می توان حتی در نبود اینترنت و پوشش آنتن تلفن همراه هم با اطرافیان خود چت کرد. برای این نرم افزار مکان شما مهم نیست بنابراین چه در طبیعت، چه در یک مرکز تجاری، یک اردو یا در مترو و وسایل نقلیه هم باشید به راحتی  می توانید با دیگران ارتباط برقرار کنیداما مسلما برنامه ای بااین قابلیت ها دردسرهایی هم دارد.


Inbox by Gmail

لیست محبوب ترین های اندروید

صندوق دریافت ایمیلی است که برای فعال سازی آن باید ایمیلی حاوی درخواست به آدرس  inbox@google.comارسال کنید. این صندوق دریافت امکانی برای راحت کارکردن شماست اما در عین حال موجی از مسائل استرس زا و مهم را به سمت شما می فرستد که آن هم ایمیل های شما می باشد. Inbox by Gmail همه چیز را منظم و مرتب نگه می دارد و به شما برای دسترسی آسان تر به آنها کمک می کند.

 
ارسال نظر
* نام شما:

ایمیل شما: (محرمانه)

تلفن شما: (محرمانه)

* پیام شما:
رتبه: بد            خوب

کد نمایش داده شده را تایپ نمایید:

تازه سازی