متفاوت ترین ابزار پوشیدنی Cicret Brancelet در راه است

با این دستبند از گوشی هوشمند روی دست خود لذت ببرید

نظرتان چیست که دیگر گوشی خود را از جیب خارج نکنید و تمام کارهایتان را روی پوست دست خود و تنها با یک دستبند اجرا کنید، بله هیجان انگیز است. نام این ابزار پوشیدنی Cicret Brancelet می باشد که کاملا مشابه با دستبندهای سلامت سونی خواهد بود.

با این دستبند از گوشی هوشمند روی دست خود لذت ببرید

Cicret تجهیز شده به یک پیکو پرژکتور و8 حسگر مجاورت خطی است که ساعد دست شما را شناسایی می کند و روی دستتان یک رابط کاربری اندرویدی را نمایش می دهد تا با استفاده از این سنسورها ساعد شما به یک صفحه لمسی تبدیل شود. این دستبند از حسگرهای دیگر مانند شتاب سنج و ویبره و LED هشدار دهنده نیز بهره خواهد برد تا با استفاده از شبکه های WiFi و یا بلوتوث شما را به اسمارت فون متصل می کند.

انتظار حافظه ی 8 و 16 گیگابایت در کنار این قابلیت ها انتظار بی جایی نمی باشد. به گفته ی این شرکت قابلیت استفاده در آب هم کمک شایانی به انقلابی شدن این محصول داشته است.

با این دستبند از گوشی هوشمند روی دست خود لذت ببرید

در ویدئو تبلیغاتی، به وبگردی، ایمیل و چک کردن پیامک ها اشاره کرده است ولی به نظر می آید کاری نباشد که نتوانیم با این محصول رویای انجام دهیم. گفته می شود که این محصول تا 2 سال آینده و با قیمت 400 دلار وارد بازار عمومی خواهد شد.

 

 
ارسال نظر
* نام شما:

ایمیل شما: (محرمانه)

تلفن شما: (محرمانه)

* پیام شما:
رتبه: بد            خوب

کد نمایش داده شده را تایپ نمایید:

تازه سازی