پرینتر لیزری - پرینتر چهار کاره لیزری رنگی

  1. حذف
    دسته:
    پرینتر لیزری - پرینتر چهار کاره لیزری رنگی


پرینتر لیزری - پرینتر چهار کاره لیزری رنگی

اگر به دنبال یک پرینتر همه کاره می گردید که بتواند نیاز های متنوع شما را پاسخگو باشد، پیشنهاد ما پرینتر چهار کاره لیزری رنگی است. ولی چرا این محصول؟
در بین تمامی ماشین های اداری، پرینتر چهار کاره لیزری رنگی و پرینتر چهار کاره جوهرافشان رنگی کامل ترین محصولات می باشند. یعنی قابلیت دستگاه فتوکپی، اسکنر، دستگاه فکس و همچنین امکان چاپ رنگی و چاپ سیاه و سفید را دارا می باشند که این به دلیل وجود کارتریج رنگی و کارتریج مشکی در این نوع از پرینتر هاست. ولی یک تفاوت عمده بین تمامی
پرینتر های لیزری و پرینتر های جوهرافشان وجود دارد و آن سرعت چاپ و توان کار ماهیانه بیشتر پرینتر لیزری نسبت به پرینتر جوهر افشان است. هر چند در کل، پرینتر های جوهرافشان کیفیت چاپ بالاتری دارند، ولی از آنجا که در امور شرکتی و سازمانی نیاز به چاپ با کیفیت خیلی بالا وجود ندارد و در عوض سرعت کار بیشتر مدنظر است و همچنین محتوای بیشتر اوراق به صورت متنی (مانند مدارک، فرم ها، اسناد و ...) می باشد، پرینتر لیزری چهار کاره رنگی یا مشکی، کامل ترین نوع از ماشین های اداری برای امور شرکتی و سازمانی و یا حتی استفاده های شخصی می باشد.

خرید پرینتر چهار کاره لیزری رنگی

در خرید پرینتر چهار کاره لیزری رنگی به این نکته دقت داشته باشید که ابعاد و وزن بدنه این چاپگر ها نسبت به انواع مشابه بیشتر می باشد و معمولاً به صورت رومیزی نیستند و به همین دلیل فضای بیشتری را اشغال می نمایند. به همین دلیل اگر یک پرینتر جمع و جور تک کاره می تواند کار شما را راه بیاندازد، دیگر نیازی به صرف هزینه اضافی ندارید ولی اگر حجم کار شما زیاد است و به دستگاه چاپگر، اسکنر، فکس و دستگاه فتوکپی یکجا نیاز دارید، بدون شک پرینتر  لیزری رنگی چهار کارهیا مشکی بهترین گزینه خواهد بود. همچنین اگر حجم کاری شما بالا نیست و کیفیت چاپ برایتان در اولویت است، به شما پرینتر چهار کاره جوهرافشان رنگی را پیشنهاد می کنیم که ابعاد کوچکتری هم نسبت به پرینتر لیزری رنگی چهار کاره دارد.