پرینتر جوهرافشان - پرینتر چهارکاره جوهر افشان رنگی

  1. حذف
    دسته:
    پرینتر جوهرافشان - پرینتر چهارکاره جوهر افشان رنگی


پرینتر جوهرافشان - پرینتر چهارکاره جوهر افشان رنگی

 در بین انواع پرینتر های جوهر افشان، پرینتر چهار کاره جوهرافشان رنگی بیشترین تنوع عملکرد را دارا می باشد. ماشین های اداری شامل دستگاه اسکنر، پرینتر، دستگاه فتوکپی و دستگاه فکس همه و همه در یک دستگاه پرینتر چهار کاره خلاصه شده اند که می تواند نیاز های مختلف اداری را پاسخگو باشد. همچنین این پرینتر کاربرد های فراوانی در مراکز تجاری و فروشگاهی به عنوان یکی از تجهیزات فروشگاهی دارد.
پرینتر جوهر افشان چهار کاره همانند نوع سه کاره آن دارای تعداد کارتریج های زیادی است. مواد مصرفی یا همان جوهر شارژ پرینتر جوهرافشان چهار کاره
نیز به دو صورت جوهر پرینتر مشکی و جوهر پرینتر رنگی می باشد. همچنین هر مدل از این پرینتر ها دارای یک نرم افزار نصب یا درایور پرینتر مخصوص می باشد که پس از نصب آن بر روی دستگاه کامپیوتر قادر خواهید بود که از دستگاه چاپگر استفاده نمایید.
از معایب پرینتر چهار کاره جوهر افشان رنگی این است که این نوع پرینتر جوهر افشان عموماً دارای حجم و وزن سنگین تری نسبت به
پرینتر تک کاره جوهرافشان و پرینتر سه کاره جوهر افشان می باشد و همچنین مصرف برق بالاتری دارد.

خرید پرینتر چهار کاره جوهرافشان رنگی

مواردی که در خرید پرینتر چهار کاره جوهر افشان حائز اهمیت می باشد مشابه فاکتور های مهم در خرید پرینتر سه کاره جوهر افشان است با این تفاوت که قابلیت فکس نیز به این دستگاه پرینتر جوهرافشان اضافه شده که باید مشخصات فکس نیز مورد مقایسه قرار گیرد.
برند هایی که پرینتر چهار کاره جوهرافشان با کیفیت ارائه می دهند کم نیستند و هر کدام ویژگی های رقابتی خود را دارا می باشند ولی اگر بخواهیم برندهای پرینتر های جوهر افشان پرفروش را نام ببریم، می توانیم به پرینتر چهار کاره جوهرافشان hp، پرینتر چهار کاره جوهرافشان canon و پرینتر چهار کاره جوهرافشان سامسونگ اشاره کنیم.