پرینتر جوهرافشان - پرینتر تک کاره جوهر افشان رنگی

  1. حذف
    دسته:
    پرینتر جوهرافشان - پرینتر تک کاره جوهر افشان رنگی


پرینتر جوهرافشان - پرینتر تک کاره جوهر افشان رنگی

پرینتر تک کاره جوهرافشان رنگی ساده ترین نوع پرینتر جوهر افشان می باشد. این نوع چاپگر ها دارای کارتریج مشکی و همچنین کارتریج رنگی که از سه رنگ اصلی (آبی، قرمز و زرد) تشکیل شده، می باشند که قابلیت چاپ رنگی و چاپ سیاه و سفید را به این پرینتر ها می دهد.
تفاوت های عمده ای که پرینتر تک کاره جوهر افشان رنگی با دیگر انواع آن یعنی
پرینتر سه کاره جوهرافشان رنگی و پرینتر چهار کاره جوهر افشان رنگی دارد، در سرعت بالای چاپ، پایین تر بودن قیمت پرینتر جوهر افشان تک کاره، وزن و ابعاد پرینتر است. در واقع پرینتر تک کاره جوهر افشان ساختار ساده تری نسبت به پرینتر های چندکاره دارد که این موضوع مزایایی را از نظر مشخصات فیزیکی و عملکردی پرینتر برای این محصول ایجاد کرده است. سرعت چاپ سیاه و سفید در پرینتر های تک کاره معمولاً کمی بالاتر از سرعت چاپ رنگی می باشد.
پرینتر تک کاره جوهرافشان رنگی یکی از ماشین های اداری مناسب برای اداراتی است که تعداد پرینت زیادی در روز دارند و سرعت پرینتر از اهمیت بالایی برخوردار است. در ضمن به دلیل تک کاره بودن و عدم استفاده به عنوان دستگاه فتوکپی، دستگاه فکس و اسکنر، هزینه کمتری برای خرید مواد مصرفی پرینتر بخصوص کارتریج خواهید داشت. همچنین مصرف برق آنها نیز به نسبت پایین تر می باشد.

خرید پرینتر تک کاره جوهرافشان رنگی

خرید پرینتر تک کاره جوهرافشان باید با توجه به نیازتان انجام گیرد. اگر قصد استفاده از پرینتر را به عنوان یک پرینتر جمع و جور شخصی و یا به عنوان یک ماشین اداری کم حجم و با سرعت بالا دارید و نیاز خاصی به کارهای دیگری چون فتوکپی، فکس و اسکن ندارید، بهترین گزینه خرید پرینتر تک کاره جوهر افشان رنگی می باشد.
اگر به دنبال پرینتر کیفیت بالا هستید، ما به شما پرینتر تک کاره جوهر افشان hp، پرینتر تک کاره جوهر افشان Epson و پرینتر تک کاره جوهرافشان canon را توصیه می کنیم.