بزرگنمایی تصویر
ماشین حساب شارپ SHARP EL-421m

ماشین حساب شارپ SHARP EL-421m

sharp
  • نام محصول : ماشین حساب شارپ SHARP EL-421m
  • کد کالا : 702050000510
  • سازنده: sharp
  • قیمت: ۴۸۰,۰۰۰ ریال

ماشین حساب شارپ 421m

تعداد ارقام : 14 رقمی
منبع تغذیه : نور و باتری
تعداد حافظه : دارای دو حافظه مستقل

قابلیت و کارایی ماشین حساب شارپ EL-421m

ماشین حساب 421m شارپ جزو تجهیزات فروشگاهی قرار دارد که از نوع 14 رقمی است. این نوع ماشین حساب آخرین عملکرد محاسباتی را در صفحه خود نمایش دهد و از امكان درج پیوسته ارقام توسط دو كلید را دارا می باشد. قیمت ماشین حساب مدل Sharp EL-421m با توجه به قابلیت و کارایی که دارد از ارزش خرید بالایی برخوردار است.

در ادامه به قابلیت و کارایی ماشین حساب شارپ EL-421m می پردازیم، از قابلیت تفکیک سه رقمی اعداد برخوردار است که میتوان از آن به عنوان دستگاهی مناسب در محیط های گوناگون جهت کنترل محاسبات استفاده کرد. منبع تغدیه ماشین حساب مدل SHARP EL-421m از نوع نور و باطری است که سبب می شود در محیط های روشن و تاریک از آن استفاده کرد. ضمنا دستگاهی خوش دست است که قابلیت مشخص کردن تعداد اعداد اعشار را داراست و كلیدهایGT ، % ، -/+ و → را برای محسبات ساده جبری دارا می باشد.

قابلیت و کارایی ماشین حساب شارپ EL-421m

ماشين حساب شارپ Sharp EL-421m

در پایان باید بگوییم ماشين حساب شارپ Sharp EL-421m از قابلیت TAX- و TAX+ بهره می برد که با استفاده از این قابلیت كاربر با یكبار تنظیم درصد مالیات پرداختی خویش در حافظه دستگاه، می تواند در معاملات آتی خویش رقم نهایی فروش به مشتریان را با احتساب مالیات تنها با فشردن كلید TAX محاسبه نماید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره قیمت و خرید ماشین حساب Sharp EL-421m می توانید با واحد فروش ایده برتر به شماره 73027-021 تماس بگیرید.

مشخصات کالا:
حافظه :دارد
پایه :دارد
قابلیت تعیین ارقام اعشاری :دارد
كلیدهای 0,00 :دارد
منبع تغذیه :نور و باتری
امكان تفكیك ارقام :دارد
كلیدهای MU ، IC ، K ، ∑ ، -/+ ، ، √ (جذر) ، % و → :ندارد
امکان تفکیک سه رقمی :دارد
محاسبات جبر منطقی :ندارد
تعداد ارقام :14 رقمی

سبد خرید شما خالی است