قابلیت جدید فایرفاکس برای پرینت

شرکت موزیلا در نسخه جدید مرورگر فایرفاکس خود با رفع مشکلات و حفره‌هاي امنيتي موجود این نسخه جدید را امن تر کرده و در مقایسه با نسخه‌هاي قدیمی پاسخي به منتقدان داده است. مرورگر موزیلا فایرفاکس برخلاف نسخه‌هاي قدیمی تغييرات و مشکلات بهبوديافته زيادي را به همراه دارد که از آنها می توان به قابلیت جدید فایرفاکس برای پرینت اشاره کرد. این افزونه برای ویرایش صفحات پرینت است.

امکان جدید مرورگر فایرفاکس برای پرینت

اغلب اوقات زمانی که میخواهیم از روی صفحه ای در وب پرینت بگیریم مجبوریم که مطالب را select و در word کپی کنیم که این کار هم باعث از دست رفتن زمان می شود و گاهی هم ما را مجبور می کند که بر روی مطلب کپی شده دوباره تغییراتی را به دلیل در هم ریختن متن ایجاد کنیم اما فایر فاکس برای علاقه مندان به این browser قابلیتی را قرار داده است که باعث می شود کاربر در همان صفحه ی وب، صفحه ی مورد نظر را edit کرده و به راحتی قسمت های اضافه را delete کرده و از صفحه مورد نظر خود پرینت بگیرد.

امکان جدید مرورگر فایرفاکس برای پرینت

نام این قابلیت که جز ADD-ONS فایرفاکس می باشد print edit است که ما لینک دانلود آن را برای شما قرار داده ایم.

برای دانلود کلیک کنید

درباره قابلیت جدید فایرفاکس برای پرینت (print edit)

درباره قابلیت جدید فایرفاکس برای پرینت باید بگوییم که شیوه کار افزونه print edit در فایرفاکس به این صورت است که بعد از نصب افزونه، شما آیکونی را درسمت چپ آدرس بار مرورگر موزیلا مشاهده خواهید نمود. با کلیک بر روی این آیکون، قبل از پرینت از گزینه پیش نمایش یا همان Preview استفاده می کنید. با این کار  صفحه مورد نظر شما یا صفحات موردنظرتان که قرار است چاپ بشوند نمایش داده می شوند. این صفحه ها را علاوه بر مشاهده می توانید با کلیک بر روی ویرایش یا همان Edit، می توانید به حذف قسمت هایی که مایل به نمایش آنها در پرینت نیستید، بپردازید. اگر در حین ویرایش به مشکلی برخورد کردید لازم نیست نگران باشید. تنها لازم است روی undo کلیک کنید تا به حالت قبلی برگردید.

پس از ویرایش حال می توانید دستور چاپ را به پرینتر خود بدهید.

 
ارسال نظر
* نام شما:

ایمیل شما: (محرمانه)

تلفن شما: (محرمانه)

* پیام شما:
رتبه: بد            خوب

کد نمایش داده شده را تایپ نمایید:

تازه سازی