منوی اصلی

عیب یابی پرینتر شما

اغلب مواقع از دلایل خرابی پرینترها استفاده بیش از حد است. موارد دیگری هم منجر به خرابی پرینتر می شود که در مقاله ای تحت عنوان شناسایی مشکلات پرینتر آماده کرده ایم که در ادامه آن می خواهیم به مشکل پر بودن حافظه یا ماندن سند در نوبت چاپ بپردازیم و چون به طور کلی آن را بررسی می کنیم نام این مقاله را عیب یابی پرینتر شما گذاشته ایم.

علت پرینت نگرفتن پرینتر شما

احتمالا برای شما هم این اتفاق افتاده است که تصمیم به چاپ متنی می گیرید و بعد از انجام فرآیندهای مربوطه واکنشی از جانب پرینتر مشاهده نمی کنید به عنوان مثال پرینت نگرفتن پرینتر شما یا پرینتر چاپ نمی کند و ویندوز عملیات را لغو یا حذف نمی کند و یا هنگامی که به قسمت مدیریت وظایف پرینتر ( print Queue ) مراجعه می کنید مشاهده می کنید که هنوز سند مورد نظرتان در نوبت چاپ می باشد. زمانی هم که می خواهید عملیات چاپ را متوقف و یا حذف کنید هیچ اتفاقی رخ نمی دهد که در بیشتر مواقع باید سیستم خود را ریست کنید. در اغلب اوقات حتی بعد از ریست کردن هم مشکل رفع نشده و اسناد موردنظر برای چاپ به صورت failed مشاهده می شوند .
علت آن به ویندو ز شما بر میگردد زیرا توانایی رفع این مشکل هنوز در سیستم عامل ایجاد نشده است البته در حال حاضر برای ویندوز 7 چنین مشکلی وجود دارد و لازم به ذکر است که این اتفاق حاصل یک مشکل ارتباطی میان
پرینتر و کامپیوتر می باشد. دلیل های گوناگونی هم می تواند داشته باشد از جمله خراب بودن کابل USB، مشکل درایور پرینتر و یا تنظیمات نه چندان دقیق در صورت استفاده از شبکه.

رفع مشکل پرینت نگرفتن پرینتر شما

خوشبختانه برای رفع مشکل پرینت نگرفتن پرینتر شما راه حلی وجود دارد. به عبارتی با استفاده از نرم افزار Stalled Printer Repair می توانید این مشکل را حل نموده و کارهای چاپ را از صف چاپ خارج نمایید. مزیت استفاده از این نرم افزار عدم نیاز به نصب می باشد و در واقع کافیست آن را از حالت فشرده خارج کرده و اجرا نمایید. از نکات مثبت آن قابلیت اجرا بر روی انواع سیستم عامل های ویندوز می باشد .

دانلود Stalled Printer Repair

 
ارسال نظر
* نام شما:

ایمیل شما: (محرمانه)

تلفن شما: (محرمانه)

* پیام شما:
رتبه: بد            خوب

کد نمایش داده شده را تایپ نمایید:

تازه سازی
freecall