دوربین مدار بسته دام - دوربین مداربسته اسپید دام

  1. حذف
    دسته:
    دوربین مدار بسته دام - دوربین مداربسته اسپید دام


دوربین مدار بسته دام - دوربین مداربسته اسپید دام

در توضیح سیستم های امنیتی بیان کردیم که دوربین های مدار بسته از لحاظ کاربرد وسیع ترین سیستم های امنیتی به شمار می آیند. حال می خواهیم به توضیح دوربین مداربسته اسپید دام و  دوربین مداربسته دام بپردازیم.

دوربین مدار بسته دام

دوربین های مدار بسته دام به دو حالت دوربین مدار بسته سقفی و دوربین مدار بسته دیواری عرضه می شود که بیشتر استفاده از این دوربین ها بصورت سقفی می باشد. حالت لنز دوربین مداربسته دام با توجه به کاربردی که دارند اکثراً به صورت ثابت است. از مهم ترین ویژگی های آن ، گستره دید وسیع دوربین مدار بسته دام می باشد که با زاویه دید بازی که دارد می تواند تمام فضای اتاق، راهرو و یا هر محیط بسته ای را به خوبی نمایش دهد. البته می توان از این نوع دوربین مدار بسته در فضاهای باز یا نیمه باز نیز استفاده نمود.

فاکتور هایی که در خرید دوربین مدار بسته دام باید مدنظر قرار دهید مشابه دیگر دوربین های مدار بسته می باشد که در سایت ایده برتر پارسیان تمام محصولات با مشخصات کامل و قیمت دوربین مدار بسته دام قرار داده شده است. کاربرد دوربین های مدار بسته دام بیشتر در فضاهای بسته و مکان های داخلی اداری و تجاری، راهرو ها، اتاق ها و در کل مکان هایی است که نیازی به جا به جایی تصویر نباشد.

دوربین مدار بسته اسپید دام

دوربین مدار بسته اسپید دام قابلیت لنز های متغیر یا متحرک را دارند. دوربین مدار بسته اسپید دام PTZ، نوع خاصی از این دوربین هاست که قابلیت لنز متغیر را دارا می باشد و می تواند بازه وسیع تری را با کنترل از راه دور نمایش دهد. دوربین مداربسته اسپید دام معمولاً دارای یک پایه متصل به گنبد جهت حرکت دوربین می باشد.

در خرید دوربین مدار بسته اسپید دام درنظر داشته باشید که این دوربین مداربسته قابلیت های ویژه ای در کنترل دوربین از جمله زوم تصویر، حرکت تصویر، مشخص کردن مسیر حرکت دوربین، زمان بندی دوربین و ... دارد و همچنین از بهترین های دوربین مدار بسته رنگی محسوب می شود.