دوربین مدار بسته باکس - دوربین مداربسته باکس

  1. حذف
    دسته:
    دوربین مدار بسته باکس - دوربین مداربسته باکس


دوربین مدار بسته باکس - دوربین مداربسته باکس

در ابتدا می خواهیم توضیح دهیم که دوربین مدار بسته باکس چیست؟
دوربین مدار بسته باکس نیز همانند دوربین مدار بسته دام (که کلمه دام به معنی گنبد می باشد و بیان کننده شکل این دوربین مداربسته است)، با توجه به ظاهر آن نام گذاری شده است. باکس Box به معنی جعبه می باشد و به همین دلیل به این دوربین، دوربین مداربسته باکس گفته می شود.
از قابلیت ها و مزایای دوربین مدار بسته باکس نسبت به دوربین های مدار بسته دیگر می توان به کیفیت تصویر در محیط های کم نور و قابلیت استفاده از لنزهای گوناگون که از لوازم جانبی دوربین مدار بسته به حساب می آیند اشاره کرد.
وسعت دید دوربین مدار بسته باکس نسبت به دوربین مدار بسته بولت کمتر است و بر خلاف دوربین مدار بسته بولت در اکثر این دوربین های مدار بسته تکنولوژی مادون قرمز که برای دید در شب مورد استفاده قرار می گیرد وجود ندارد که البته می توان برای افزایش وسعت دید از لنز دوربین مدار بسته کمک گرفت. دوربین مداربسته باکس یکی از بهترین نوع از دوربین مدار بسته صنعتی به شمار می رود که البته کاربردهای فراوان دیگری بخصوص در محیط های باز دارا می باشد.

خرید دوربین مدار بسته باکس

برند های معتبر در خرید دوربین مدار بسته باکس تقریباً همان برند هایی می باشند که برای دوربین مداربسته بولت معرفی کردیم، یعنی، دوربین مدار بسته باکس هایک ویژن و دوربین مدار بسته باکس کی دی تی. دلیل اهمیت انتخاب برند معتبر نه فقط در سیستم های امنیتی بلکه برای هر نوع محصول دیجیتالی از از قبیل تجهیزات فروشگاهی، ماشین های اداری، تجهیزات آموزشی، لپ تاپ و تبلت، کامپیوتر و ... تضمین کیفیت محصول است.
در واقع وقتی که شما در خرید دوربین مداربسته باکس یا بطور کلی تر هر گونه سیستم امنیتی، یک برند معتبر و شناخته شده را از یک فروشگاه معتبر خریداری می نمایید، با خیال راحت تر می توانید از آن محصول استفاده کنید و هزینه نگهداری و تعمیرات شما به شکل چشم گیری کاهش خواهد یافت.