راهنمای خرید تبلت مناسب برای کودکان

این روزها شاهد جایگزینی تبلت به عنوان یکی از اسباب بازی های لوکس کودکان هستیم که با گذشت زمان علاقه شدید کودکان به تکنولوژی های لمسی روز به روز بیشتر می شود به همین خاطر تقریبا این روزها این وسیله های الکترونیکی ظریف جذابیت خاصی برای کودکان دارند و روزی فرا می رسد که آنها وسیله الکترونیکی مخصوص خودشان را می خواهند. در ادامه سعی ما بر این است که نکانت ضروری را که هنگام خرید تبلت برای کودکان لازم است بدانید را تحت عنوان راهنمای خرید تبلت مناسب برای کودکان بازگو کنیم.
لازم به ذکر است که این نکات مناسب کودکان 4 تا 7 ساله می باشند.

ماندگاری تبلت

ماندگاری تبلت

کودک شما هرچقدر هم که منظم، دقیق و با احتیاط باشد اما احتمال اینکه  تبلت در دستانش در معرض افتادن قرار بگیرد وجود دارد به همین خاطر حتما تبلتی را برای کودکتان انتخاب کنید که ضربه گیرهای لاستیکی به منظور مراقبت از آسیب های ناشی از سقوط و دسته هایی ضخیم جهت کم کردن احتمال سقوط را دارا باشد.

البته ماندگاری تبلیت در بعضی از تبلت ها به صورت داخلی دارا می باشند در حالی که بعضی دیگر به قالب محافظتی اضافی نیاز دارند.

رزولوشن صفحه نمایش تبلت

رزولوشن صفحه نمایش تبلت مخصوص کودکان

تبلت هایی که صفحه نمایش 8 اینچی دارند گزینه مناسبی برای بزرگسالان هستند. صفحه نمایش های پنج تا هفت اینچی می توانند برای این رده سنی مناسب تر باشند. همچنین باید به یاد داشت که آن ضربه گیرهای محافظ و قاب های ضخیم اندازه دستگاه را افزایش خواهند داد.
رزولوشن صفحه نمایش تبلت برای برخی از تبلت هایی که مخصوص برای کودکان هستند معمولا کم می باشد. این را هم بدانید که  اگر برای کودکتان تبلتی با رزولوشن بالا تهیه کنید او بلافاصله متوجه تفاوتی کیفیت صفحه نمایش تبلت خود با دیگران می شود هم چنین این مسئله شامل قدرت و توان تبلت هم می شود. کودکانی که از تبلت های با گجت بالا استفاده می کنند، تبلت های ضعیف و کم توان را کند و کم قدرت  می دانند.

سیستم عامل تبلت

سیستم عامل تبلت

سعی کنید از تبلت هایی که سیستم عاملشان مخصوص برای کودکان است، استفاده کنید زیرا این سیستم عامل ها برای کنترل و افزایش ایمنی آنها ایجاد شده است که شامل برنامه های تاییدشده از طرف کارشناس و هم چنین مرورگرهای مخصوص کودکان می باشد.

علاوه بر اینها برخی تبلت دارای برنامه ای در زمینه رزولوشن صفحه نمایش تبلت هستند که به والدین جهت محدود کردن کودکان و کنترل آنها کمک بیشتری می کند.


برنامه های سرگرم کننده تبلت

برنامه های سرگرم کننده برای کودکان

اگر در تبلت یا اسمارت فون خود برنامه ای دارید که مورد علاقه ی کودکتان می باشد به راحتی می توانید آن را در تبلت نصب کنید البته برخی از افراد تولید کننده فروشگاه آنلاین کودکانه ای برای این برنامه ها اینجاد کرده اند که تعداد زیادی از برنامه های مورد پسند کودکان با نظارت متخصصان وجود دارد که البته تمام اینها شامل هزینه می باشد.

در انتخاب برنامه های سرگرم کننده تبلت دقت کنید که از مواردی است که تربیت فرزندان تاثیر می گذارد.

 با موارد ذکر شده  می توانید اطمینان حاصل کنید که ساعت هایی که کودکتان از تبلت استفاده می کند، ساعت های مفید و سودمندی را سپری خواهد کرد که البته در انتها باید گفت که بازهم تصمیم و انتخاب با خودتان است. هم چنین جهت مشاهده چند نمونه از این تبلت ها می توانید به مقاله معرفی چندین تبلت مخصوص برای کودکان مراجعه کنید.

 
ارسال نظر
* نام شما:

ایمیل شما: (محرمانه)

تلفن شما: (محرمانه)

* پیام شما:
رتبه: بد            خوب

کد نمایش داده شده را تایپ نمایید:

تازه سازی