منوی اصلی

دستگاه کپی کونیکا مینولتا

کونیکا مینولتا Konika Minoruta یک شرکت تکنولوژی ژاپنی در توکیو Marunouchi چیودا است. شرکت تولید کننده کسب و کار و محصولات تصویربرداری صنعتی از جمله دستگاه های کپی چند منظوره، لوازم جانبی (MFPs) آنها، پرینترهای لیزری و سیستم های چاپ دیجیتال برای تولید بازار چاپ است. شرکت کونیکامینولتا مدیریت خدمات چاپ (MPS) "بهینه سازی خدمات چاپ" نامیده می شود. این شرکت همچنین تولید کننده دستگاه های نوری از جمله لنز و ال سی دی فیلم، پزشکی و گرافیک تصویر برداری محصولات مانند اشعه ایکس سیستم های پردازش تصویر، سیستم های رنگ تصحیح و فیلم اشعه ایکس و دیگر محصولات سنجش و چاپگرهای نساجی می باشد. کونیکا حضور کسب و کار خود را گسترش و در حال حاضر محصولات خود را در آمریکا، آسیا و اقیانوسیه، اروپا، شرق میانه و آفریقا به فروش می رساند.

درباره دستگاه کپی کونیکا مینولتا

درباره دستگاه کپی کونیکا مینولتا

دستگاه کپی کونیکا مینولتا با توجه به نیازهای کاربران و محیط های مختلف اداری، خانه، دفتر کار طراحی شده اند. شرکت کونیکا مینولتا در طراحی پرینتر چند کاره Bizhub به شما اسکن و چاپ و توزیع اسناد را به راحتی در کسب و کار خودتان را اجازه می دهد.

خرید دستگاه کپی کونیکا مینولتا

 دستگاه های کپی کونیکا مینولتا در دو نوع هستند:

دستگاه های کپی رنگی KONICA MINOLTA BIZHUB و دستگاه های کپی سیاه و سفید KONICA MINOLTA.

دستگاه فتوکپی کونیکا مینولتا دارای امکانات بسیاری است که برخی از این امکانات عبارتند از:

دستگاه کپی کونیکا را می توان به راحتی توسط پورت USB به کامپیوتر متصل نمود و از تمام ویژگی های پرینتر استفاده کرد. قابلیت SORT دیجیتال و مکانیکی به صورت فیزیکی و هم به صورت مکانیکی را دارد. دارای قابلیت ADF که میتوان به صورت همزمان دو طرف سند را اسکن نمود و خیلی امکانات دیگر است.
دستگاه کپی رنگی مدل دستگاه کپی کونیکا مینولتا
Konica Minolta bizhub C451 یک دستگاه فتوکوپی رنگی متوسط برای نوع کاربری در سطح متوسط می باشد. از قابلیت های این دستگاه اتصال به کامپیوتر، سورت دیجیتال و مکانیکی، اسکن فایل و غیره می باشد.
دستگاه کپی سیاه و سفید مدل دستگاه کپی کونیکا مینولتا Konica Minolta bizhub C454 یک دستگاه چند منظوره پیشرفته می باشد یکی از قابلیت های این دستگاه عملکرد بالا و پشتیبانی لمسی برای راحتی فوق العاده و انعطاف پذیری بالا، صرفه جویی در انرژی و پول می باشد.

 

 
ارسال نظر
* نام شما:

ایمیل شما: (محرمانه)

تلفن شما: (محرمانه)

* پیام شما:
رتبه: بد            خوب

کد نمایش داده شده را تایپ نمایید:

تازه سازی