دستگاه کپی کانن

شرکت کانن Canon، شرکتی ژاپنی است که در تولید محصولات عکاسی و نوری از جمله دوربین، فتوکپی، پرینتر، کامپیوتر و تجهیزات پزشکی تخصص دارد و در OTA توکیو، ژاپن مستقر می باشد. شرکت کانن از نظر فعالیت اقتصادی دارای یک لیست اولیه در بورس اوراق بهادار توکیو است که از تشکیل دهندگان شاخص Topix به شمار می رود. کانن در آغاز سال 2015، بزرگترین شرکت دولتی دهم در ژاپن بود که توسط سرمایه بازار اندازه گیری شد.

درباره دستگاه کپی کانن

درباره دستگاه کپی کانن

بزرگترین بخش کنون تولید دستگاه فتوکپی چندمنظوره آن است. علاوه بر این شرکت کنون (کانن) سازنده اصلي موتورها در صنعت چاپ و چاپگرهای لیزری استاندارد است. هم چنین نخستين نمونه هاي Apple LaserWriter و معادل آن محصولات ساخته شده توسط HP و كانن موتور LBP-CX ساخته شد.

شرکت کنان به سه بخش کسب و کار اصلی سازمان تقسیم می شود:

دفتر واحد کالا (محصولاتی که شامل دستگاه کپی، پرینتر جوهر افشان، پرینتر لیزری و پرینتر های چند کاره)

واحد مصرف کننده کالا (محصولات که شامل رادیو و تلویزیون، ماشین حساب، دوربین های کامپکت دیجیتال، دوربین های SLR دیجیتال، دوربین های ویدئویی دیجیتال، اسکنر تصویر، لنزهای قابل تعویض، پرینتر جوهر افشان چند منظوره و پرینتر جوهرافشان تک کاره)

واحد صنعتی و دیگر کالاها (محصولات که شامل کامپیوتر، پایانه های دستی، تجهیزات ال سی دی چاپ، لیتوگرافی، سر مغناطیسی، تجهیزات تصویربرداری پزشکی، ابزارهای تجهیزات چشم و تجهیزات لیتوگرافی نیمه هادی).

خرید دستگاه کپی کانن

شرکت کانن بیشتر تولیدکننده پرینتر و اسکنر است که از بهترین محصولات دیجیتال تصویربرداری را به بازار عرضه نموده است.

کنون راه حل هایی را برای صاحبان کسب و کار کوچک در قالب دستگاه کپی رنگی فراهم کرده است. دستگاه های کپی تصویر را با بالاترین کیفیت، اسکن رنگی، چاپ سریع لیزری و مدیریت اسناد تولید می کند که از نظر هزینه ای بسیار مقرون به صرفه می باشند. دستگاه کپی رنگی کانن از سری imageRunner در سرعت های تا 23 صفحه در دقیقه چاپ می کند. کنان بالاترین کیفیت تصویربرداری در وضوح 1200× 600 نقطه در اینچ چاپ می کند. این سری از دستگاه های کپی رنگی برای با استفاده از شیشه های استاندارد، قابلیت کپی دورو امکان کپی تا 50 صفحه بدون دخالت کاربر به صورت اتوماتیک انجام می دهد.

 
ارسال نظر
* نام شما:

ایمیل شما: (محرمانه)

تلفن شما: (محرمانه)

* پیام شما:
رتبه: بد            خوب

کد نمایش داده شده را تایپ نمایید:

تازه سازی