منوی اصلی

دستگاه کپی کانن

شرکت کانن CANON ، یک شرکت ژاپنی است که در تولید تصویربرداری و محصولات نوری، از جمله دوربین، فتوکپی، پرینتر، کامپیوتر و تجهیزات پزشکی تخصص دارد و در OTA توکیو، ژاپن قرار دارد. شرکت کانن دارای یک لیست اولیه در بورس اوراق بهادار توکیو و تشکیل دهنده شاخص Topix است. کانن در آغاز سال 2015، بزرگترین شرکت دولتی دهم در ژاپن بود که توسط سرمایه بازار اندازه گیری شد.

درباره دستگاه کپی کانن

درباره دستگاه کپی کانن

بزرگترین بخش کانن دستگاه فتوکپی چندمنظوره آن است. شرکت کانن (canon) سازنده اصلي موتورها در صنعت چاپ و چاپگرهای لیزری استاندارد است. نخستين نمونه هاي Apple LaserWriter و معادل آن محصولات ساخته شده توسط HP و كانن LBP-CX موتور است. مدل های بعدی (LaserWriter، LaserJet سری دوم سری دوم) استفاده از موتور LBP-SX کنون است. چاپگرهای فعلی از پروتكل (BJNP اختصاصی از آی پی پورت USB 8611) استفاده شده است.

شرکت کنان به سه بخش کسب و کار اصلی سازمان تقسیم می شود:

دفتر واحد کسب و کار (محصولاتی که شامل دستگاه کپی، پرینتر جوهر افشان، پرینتر لیزری و دستگاه های چند کاره)

واحد مصرف کننده کسب و کار (محصولات که شامل رادیو و تلویزیون، ماشین حساب، دوربین های کامپکت دیجیتال، دوربین های SLR دیجیتال، دوربین های ویدئویی دیجیتال، اسکنر تصویر، لنزهای قابل تعویض، پرینتر جوهر افشان چند منظوره و پرینتر جوهرافشان تک کاره)

واحد صنعت و دیگران کسب و کار (محصولات که شامل کامپیوتر، پایانه های دستی، تجهیزات ال سی دی چاپ، لیتوگرافی، سر مغناطیسی، تجهیزات تصویربرداری پزشکی، ابزارهای تجهیزات چشم و تجهیزات لیتوگرافی نیمه هادی).

خرید دستگاه کپی کانن

شرکت کانن بیشتر تولیدکننده پرینتر و اسکنر از نوع بهترین دیجیتال تصویربرداری محصولات در بازار است.

کنون راه حل هایی را برای صاحبان کسب و کار کوچک در قالب دستگاه کپی رنگی فراهم می کند. دستگاه های کپی دونده تصویر کانن با بالاترین کیفیت دیجیتال کپی اسکن رنگی، چاپ لیزر سریع و مدیریت اسناد تولید می شود و در هزینه مقرون به صرفه است. دستگاه کپی رنگی کانن از سری imageRunner در سرعت های تا 23 صفحه در دقیقه چاپ می کند. کنان بالاترین کیفیت تصویربرداری در وضوح 1200× 600 نقطه در اینچ چاپ می کند. این سری از دستگاه های کپی رنگی برای تنها دستی با استفاده از شیشه های استاندارد و پوشش کپی کردن و یا "Duplexing سند ویژگی خودکار"، که اجازه می دهد تا 50 صفحه کپی بدون دخالت کتابچه راهنمای برای کاربر فراهم می کند. ImageRunner کانن کپی رنگ کاغذ استاندارد است.

 

 

 
ارسال نظر
* نام شما:

ایمیل شما: (محرمانه)

تلفن شما: (محرمانه)

* پیام شما:
رتبه: بد            خوب

کد نمایش داده شده را تایپ نمایید:

تازه سازی
freecall