منوی اصلی

دستگاه کپی شارپ

شرکت شارپ یک شرکت طراح و سازنده محصولات الکترونیکی ژاپنی است، که در Sakai-ku ساکایی قرار دارد. شرکت در سپتامبر سال 1912 در توکیو تاسیس شد و یکی از اولین اختراعات شرکت شارپ " مداد مکانیکی همیشه شارپ " که توسط تاکوجی هایاکاوا در سال 1915 اختراع شد. از سال 2013، شارپ در سهم بازار تولیدکننده تلویزیون در جهان و در ژاپن رهبر بلندمدت بوده است. شارپ در زمانی نام تجاری محبوب ترین تلفن همراه در بازار ژاپن بوده است. در سال 1912، تاکوجی هایاکاوا (Tokuji Hayakawa) یک کارگاه فلزکاری در توکیو تاسیس کرد.

درباره دستگاه کپی شارپ

شارپ در ژاپن در سال 1912 تاسیس شد و در سال 1972 شروع به ساخت دستگاه های فتوکپی کردند و از رهبران جهان تبدیل در IT و راه حل های فناوری کسب و کار است.
دستگاه های کپی به سرعت پیشرفت کرده اند و به سرعت به دوران مدرن از تکنولوژی توسعه یافته است. شارپ تولید دستگاه کپی چندمنظوره (MFP) و برخی از گسترده ترین و قدرتمندترین فتوکپی های مدرن را راونه بازار کرده است. چاپگر های چندکاره شارپ با دسترسی کامل به اینترنت و ایجاد دسترسی بی نظیر به اسناد، از جمله Google Docs و مایکروسافت شیرپوینت مجهز به ابر نرم افزار است. پرینترهای چند کاره شارپ (MFPs) برای راه اندازی دستگاه های ساده تر و سریع تر طراحی شده اند. آنها کاملا برای کمک به بهره وری گردش کار و ارائه کیفیت تصویر بی نظیر طراحی شده است. آنها آسان برای اجرا، کنترل نظارت بر مدیریت و حفظ کمک به کسب و کار شما و برای رسیدن به سطح بعدی از بهره وری و عملکرد طراحی شده اند.

درباره دستگاه کپی شارپ

خرید دستگاه کپی شارپ

تولید مجموعه ای کامل از دستگاه فتوکپی چند منظوره، شارپ، یک راه حل برای محیط های اداری، خانه، دفتر و کسب و کارهای کوچک وجود دارد.
در ادامه تعدادی مدل و اطلاعات کامل درباره آنها را معرفی می کنیم عبارتند از:  برای کسب و کارهای کوچک، کوچک و متوسط، و کسب و کار چاپ قطع بزرگ و یا حرفه ای تقسیم شده است.

دستگاه کپی برای دفتر کوچک

برای اکثر دفاتر کوچک، پرینتر کم حجم چندکاره تمام نیازهای شما را فراهم خواهد کرد. Multifunctionality نیز توانایی کپی، چاپ،  فکس و اسکن را ارائه می دهد. نمونه های دیگری وجود دارد.
مانند:   SHARP AL 2060 - SHARP AL 1035   -SHARP AM 400  -SHARP AR M452

دستگاه کپی برای دفتر متوسط

برای شرکتهای متوسط و دفاتر شما یک دستگاه فتوکپی که نه تنها multifunctionality است می خواهید. تعداد زیادی از دستگاه های کپی به سرعت، با گرم کردن زمان تولید سرعت و کارایی کلیدی برای همگام شدن با رشد کسب و کار خود را حفظ، به طوری که در ذهن می توانید میزان تولید کپی خود را بررسی کنید.
مانند: SHARP AR Series – SHARP MX Series

دستگاه کپی برای دفتر بزرگ

اگر کسب و کار شما به اندازه کافی بزرگ و یا در طراحی گرافیک و صنعت چاپ هستید به یک سیستم چاپ درجه حرفه ای نیاز دارید که قادر به انجام تعداد متنوع از وظایف با راندمان بالا، و یک راه حل مقیاس پذیر قوی برای رشد کسب و کار خود را ارائه دهد.
این فتوکپی چند منظوره  برای دفاتر بزرگ ویژه طراحی شده است، و با ویژگی های نوآورانه تولید شده است.
مانند:  SHARP MX-M Series و SHARP MX-C Series

 

 

 
ارسال نظر
* نام شما:

ایمیل شما: (محرمانه)

تلفن شما: (محرمانه)

* پیام شما:
رتبه: بد            خوب

کد نمایش داده شده را تایپ نمایید:

تازه سازی
freecall