منوی اصلی

دستگاه کپی ریکو

ریکو یک شرکت تصویربرداری و الکترونیک ژاپنی است. ریکو توسط RIKEN zaibatsu در تاریخ 6 فوریه 1936 به عنوان کاغذ حساس Riken تاسیس شد. دفتر مرکزی آن در ساختمان ریکو در چوئو توکیو قرار دارد. ریکو تولید محصولات الکترونیکی، دوربین و تجهیزات دفتری و اداری مانند پرینتر، دستگاه فتوکپی، دستگاه فکس را ارائه می دهد. کپی ریکو یک سطح قابل توجه از خدمات را به کسب و کار، مدارس و یا هر سازمان را ارائه می دهد.

درباره دستگاه کپی ریکو

درباره دستگاه کپی ریکو

دستگاه کپی ریکو در مرکز داده ها، در کارخانه، یا بخش گرافیک، به مشتریان یک ارائه قابل اعتماد، مقرون به صرفه و با سرعت بالا را در سیستم های چاپ ارائه کرده است. ریکو نوعی از چاپگرهای شبکه ای که قادر است در دو نوع سیاه و سفید و  رنگی و یا هر دو نوع را چاپ کند ارائه می دهد. پرینتر چند کاره ریکو قابلیت اسکن، فکس و همچنین قابلیت های پیشرفته را دارند. دستگاه های کپی ریکو به صورت رومیزی برای حجم کار کم و ایستاده برای حجم کاری متوسط طراحی شده است.

خرید دستگاه کپی ریکو

دستگاه های کپی ریکو، دستگاه های کپی بسیار خوبی برای استفاده در دفتر شخصی یا کسب و کار شما می باشد. از ویژگی های چاپگر ریکو عبارتند از:
یک بار اسکن  و چاپ تعداد بسیاری برای افزایش عملکرد
ویژگی های کپی مانند درج پوشش، طراحی صفحه، و بسیاری دیگر
ARDF 50  اختیاری و برگه تغذیه خودکار اسناد (یک و دو طرفه) در سرعت موتور
 وضوح با 600×256  DPI سطح خاکستری
الکترونیک / چرخش مرتب سازی تولید مجموعه سند کامل و حذف میترا دستی

از دستگاه های کپی رومیزی مثل دستگاه کپی ریکو افیشیو MP 2001L در ادارات، شرکت ها، فروشگاه های لوازم التحریر، مراکز کم مراجعه که دارای حجم کاری کم می باشند استفاده کرد. از برد این پرینتر می توان به صورت شبکه بر روی چند سیستم کامپیوتری استفاده نمود.

دستگاه کپی ریکو ایستاده شامل مدل های MP 5000- MP4000 –MP4500 است. این دستگاه کپی دارای 4 کاست مخزن کاغذ که هر کاست با حجم 500 برگ می باشد و همچنین برد پرینتر این دستگاه می توان به صورت شبکه ای بر روی چند سیستم کامپیوتری استفاده کرد.

 

 
ارسال نظر
* نام شما:

ایمیل شما: (محرمانه)

تلفن شما: (محرمانه)

* پیام شما:
رتبه: بد            خوب

کد نمایش داده شده را تایپ نمایید:

تازه سازی
freecall