منوی اصلی

دستگاه کپی توشیبا

شرکت توشیبا در سال 1939 با ادغام سیساکو Seisakusho، یک شرکت ژاپنی در توکیو تاسیس شد. محصولات متنوع و خدمات آن شامل سیستم های تجهیزات ارتباطات و فناوری اطلاعات، قطعات و مواد، سیستم های قدرت، سیستم های زیر ساخت های صنعتی و اجتماعی، لوازم الکترونیکی، لوازم خانگی، تجهیزات پزشکی، تجهیزات دفتری و اداری، روشنایی و تدارکات است. توشیبا به چند گروه کسب و کار تقسیم شده است: گروه محصولات دیجیتال الکترونیکی، دستگاه های گروه لوازم خانه و گروه زیرساخت های اجتماعی. این لیست در بورس توکیو, که در آن تشکیل دهنده نیکی 225 و TOPIX شاخص است.

درباه دستگاه کپی توشیبا

درباه دستگاه کپی توشیبا

با توجه به نیاز شما و هر اندازه شرکت شما، شرکت توشیبا طیف گسترده ای از محصولات، از سرعت رنگ MFPs با کارآمد فوق العاده پرینترهای سیاه و سفید، به اسکنر و دستگاه های فکس طراحی و ارائه کرده است. توشیبا، یک رهبر جهانی در فن آوری های پیشرفته، یک آرایه وسیعی از E-STUDIO چاپگر چند منظوره را به مشتریان از لحاظ انواع راه حل های مدیریت اسناد، افزایش امنیت، کاربر دوستی، و بازده بیشتر را ارائه می دهد.

خرید دستگاه کپی توشیبا

هر دستگاه کپی توشیبا دارای قابلیت های منحصر به فرد که هر کدام برای یک کسب و کار است.  بسیاری از آنها قابلیت هایی از قبیل کپی، چاپ، فکس و اسکن اسناد را انجام دهند. دستگاه فتوکپی توشیبا می توانند در هر دو محیط کسب و کار کوچک و بزرگ استفاده شود، دستگاه های کپی دارای ویژگی های مختلف با هدف ساختار ساده تر و سریعتر در دفاتر طراحی شده اند. نمونه ای از این عبارتند از:

دستگاه کپی چندمنظوره توشیبا

دستگاه کپی چندمنظوره توشیبا قابلیت چاپ و اسکن در وضوح بسیار بالا، به طور همزمان، قبول اندازه های مختلف کاغذ، چاپ با کیفیت بالا و کپی در عرض چند ثانیه برخی از چیزهایی که دستگاه کپی توشیبا برای خرید مناسب هستند. محصولات توشیبا در مقایسه با تمامی دیگر دستگاه های کپی امروز بازار، روشن است که یک دستگاه کپی توشیبا بسیار قابل اعتماد است و فقط نسبت به کاربر نهایی (بازدید کنندگان) خدمات بسیار برتر ارائه می دهد.

 
ارسال نظر
* نام شما:

ایمیل شما: (محرمانه)

تلفن شما: (محرمانه)

* پیام شما:
رتبه: بد            خوب

کد نمایش داده شده را تایپ نمایید:

تازه سازی
freecall