دستگاه پول شمار ax

یکی از تجهیزات فروشگاهی، دستگاه پول شمار با برند ax می باشد که در سایت معتبر فروشگاه اینترنتی ایده برتر پارسیان موجود می باشد. دستگاه پول شمار ax یکی از پرکاربرد ترین و رایج ترین دستگاه های اسکناس شمار در بانک ها، سازمان ها، شرکت ها، فروشگاه برای سرعت بخشیدن به امور مالی هستند که مورد استفاده قرار می گیرند.

پولشمار ax

دستگاه پول شمار ax

دستگاه پول شمار ax دستگاهی است که برای شمارش اسکناس و دلار و چک پول استفاده می شود و دقت بالایی در شمارش اسکناس دارد. دستگاه پولشمار در مدل ها و برندهای مختلفی از جمله پول شمار نیکیتا، پول شمار مگا، پول شمار ax، پول شمار دماوند، پول شمار سیتک، پول شمار پارا و ..... طراحی و تولید شده اند که هر کدام دارای کارایی و کاربرد خاص خود است به بازار عرضه شده است.

پول شمار ax در مدل های مختلفی شامل دستگاه پول شمار رومیزی، دستگاه پول شمار ایستاده و دستگاه پول شمار انگشتی تولید شده اند که هر کدام کارایی و کاربرد متفاوتی دارند.

دستگاه پول شمار ایستاده ax دستگاهی است بزرگ و قدرتمند که در بانک ها و موسسات مالی برای ارباب رجوع ها طراحی شده اند و استفاده می شود. پول شمار ایستاده ax قابلیت تشخیص اسکناس های تقلبی و همچنین اسکناس های به هم چسبیده را در هنگام شمارش دارند. پولشمار ایستاده ax اسکناس های نو و قدیمی را به راحتی می تواند شمارش کند.

دستگاه پول شمار رومیزی ax دستگاه شمارش اسکناسی است که دارای باکس شمارش می باشد که شمارش پول به صورت آبشاری و شمارش به صورت چپ به راست صورت می گیرد. موتور دستگاه پولشمار رومیزی ax در دو نوع موتور گیربکسی و موتور تسمه ای وجود دارد که پول شمار رومیزی ax با موتور گیربکسی دارای کیفیت بالاتری است.

دستگاه پول شمار انگشتی ax این نوع پول شمار مانند انگشتر طراحی شده است که فرد شمارنده، باید دستگاه را همانند انشگر روی انشگت خود قرار دهد و سپس بسته ی اسکناس را به سرعت از کنار به حرکت در آورد. دستگاه با استفاده از تکنولوژی مادون قرمز تعداد اسکناس ها را حساب می کند.

 
ارسال نظر
* نام شما:

ایمیل شما: (محرمانه)

تلفن شما: (محرمانه)

* پیام شما:
رتبه: بد            خوب

کد نمایش داده شده را تایپ نمایید:

تازه سازی