دستگاه فکس پاناسونیک panasonic

در سال 1918 شرکت پاناسونیک توسط کونوسوکه ماتسوشیتا به نام ماتسوشیتا تاسیس شد و در حوزه های مختلف صنایع الکترونیک و مخابرات فعالیت دارد و امروزه به عنوان یکی از شرکت های بزرگ جهانی مانند سونی، هیتاچی، شارپ و توشیبا قرار دارد که به شرکت توشیبا غول صنایع الکترونیکی جهان گفته می شود و شناخته شده است. شرکت پاناسونیک تولیدکننده طیف وسیعی از محصولات و تجهیزات الکترونیکی مانند: تلویزیون (ال سی دی، ال ای دی)، دوربین فیلمبرداری و عکاسی، دستگاه فتوکپی، دستگاه فکس و .... محصولات دیگر است.

فکس پاناسونیک panasonic

فکس پاناسونیک panasonic

فکس چیست؟ فکس دستگاهی است برای ارسال و دریافت اسناد کاغذی که از طریق خطوط تلفن از مکانی به مکانی دیگر انتقال می دهد. دستگاه فکس پاناسونیک در انواع مختلفی و کارایی و امکانات متفاوتی طراحی، تولید و به بازار عرضه شده است. دستگاه های فکس پاناسونیک در انوع مختلفی از جمله : فکس حرارتی یا فکس ترمال ، فکس لیزری چند کاره، فکس تک کاره، فکس های A4 و معمولی وجود دارند.

فکس های حرارتی یا ترمال پاناسونیک

دستگاه فکس حرارتی یا ترمال خصوصیاتی از جمله کاغذ مخصوص به خود را دارد و مکانیزم و عملکرد حرارتی چاپ بر روی این کاغذهای مخصوص می باشد. فکس های حرارتی برای کسب و کارهای کوچک و حتی بزرگ که نیاز چندانی به بایگانی فکس های خود ندارند با توجه به قیمت مناسب و مقرون به صرفه این دستگاه گزینه بسیار خوبی می باشد.

فکس های لیزری چند کاره پاناسونیک

دستگاه فکس چند کاره قابلیت انجام اسکنر، فکس، کپی، اتصال به کامپیوتر و .... کارایی های متفاوتی دارند. این نوع فکس ها سرعت بالایی در چاپ فکس دریافتی و ارسالی و سند کپی شده دارند. دستگاه فکس لیزری چندکاره قابلیت شارژ کارتریج را دارند که هزینه نگهداری آنها را بسیار کاهش داده است.

فکس های A4 و معمولی پاناسونیک

فکس های معمولی برای چاپ فکس، کپی و پرینت از یک فیلم کاربنی استفاده می کنند. سرعت چاپ فکس های معمولی نسبت به فکس های لیزری پایین تر است اما دارای امکان چاپ بر روی کاغذ A4 را برای اسناد و مدارک را فراهم کرده است.

 
ارسال نظر
* نام شما:

ایمیل شما: (محرمانه)

تلفن شما: (محرمانه)

* پیام شما:
رتبه: بد            خوب

کد نمایش داده شده را تایپ نمایید:

تازه سازی