دستگاه فکس شارپ sharp

شرکت شارپ یک شرکت ژاپنی است و در اوساکا مستقر است. شرکت شارپ sharp یکی از بزرگ ترین و قدیمی ترین تولیدکنندگان ژاپنی کالاهای مصرفی الکترونیکی می باشد. شرکت شارپ طراح و تولید کننده طیف گسترده ای از محصولات و کالاهای الکترونیکی و صنایع الکترونیکی فعالیت دارد. در سال 1912 شرکت شارپ توسط تاکوجی هایاکاوا تاسیس شده است. شرکت شارپ جزو پنجمین تولیدکننده تلویزیون در جهان پس از سامسونگ، ال جی، سونی و پاناسونیک قرار دارد. این شرکت بزرگترین تولید کننده تجهیزات اداری از جمله دستگاه کپی، دستگاه فکس، رایانه های شخصی، لوازم خانگی و ..... خیلی محصولات را طراحی کرده و به بازار عرضه کرده است.

فکس شارپ sharp

فکس شارپ sharp

دستگاه فکس یا همان دورنگار دستگاهی است که می توانید اسناد کاغذی را از طریق خط تلفن ارسال و دریافت کنید. دستگاه های فکس، امروزه به دستگاه های فکس چندکاره شناخته شده اند زیرا کار دستگاه تلفن، اسکنر و پرینتر را انجامی می دهند. دستگاه های فکس شارپ در مدل های متنوعی طراحی شده اند و برای کارایی های مختلف در حوزه های مختلف مثل خانه، کسب و کارهای بزرگ و کوچک، سازمان ها و ...... تولید شده اند. عملیات دستگاه فکس sharp به این صورت است که سند موردنظر خود را درون محفظه ی تعبیه شده قرار می دهید بعد دستگاه سند را به درون خود کشیده و شروع به اسکن کردن نوشته ها می کند و بعد اطلاعات را از یک دستگاه به دستگاه دیگر منتقل می کند. دستگاه های فکس شارپ به سه دسته فکس حرارتی، فکس کاربنی و فکس معمولی تقسیم می شوند.

حتما بخوانید: دستگاه فکس خوب

دستگاه های فکس با برند شارپ sharp و برندهای دیگر قابلیت و کارایی های متفاوتی دارند. ویژگی هایی که باید در یک دستگاه فکس در نظر بگیرید عبارتند از: سرعت فکس، نوع چاپگر (پرینت)، برش دهنده کاغذ، تغذیه کاغذ، حافظه دستگاه فکس، شماره گیری اتوماتیک و .... هستند. به عنوان نمونه حافظه دستگاه فکس امروزه یک مزیت مهم تلقی می شود حافظه ها به چند گروه از جمله حافظه شماره تلفن، حافظه فکس در صورت نبود کاغذ، حافظه سندی که می خواهیم در ساعتی مشخص فرستاده شود  با توجه به نیاز مشتریان دسته بندی می شوند.

 
ارسال نظر
* نام شما:

ایمیل شما: (محرمانه)

تلفن شما: (محرمانه)

* پیام شما:
رتبه: بد            خوب

کد نمایش داده شده را تایپ نمایید:

تازه سازی