دستگاه فکس سامسونگ SAMSUNG

شرکت سامسونگ الکترونیکس یک شرکت کره جنوبی است و یکی از بزرگترین شرکت ها در زمینه الکترونیک و فناوری اطلاعات می باشد که در سئول کره جنوبی قرار دارد. در سال 1938 شرکت سامسونگ در شهر تائگو (کره جنوبی) توسط بیونگ – چول لی تاسیس شد. این کمپانی در حوزه تجاری در زمینه هایی از جمله : شبکه ارتباطاتی، لوازم خانگی، نیم رسانا، پنل های ال سی دی / ال ای دی و رسانه دیجیتال عبارتند از : دستگاه کامپیوتر ، لپ تاپ ها، چاپگرها، تلویزیون ها و مانیتورهای کامپیوتر، دوربین های دیجیتال، دستگاه های فکس و ........ فعالیت دارد.

فکس سامسونگ SAMSUNG

فکس سامسونگ SAMSUNG

دستگاه فکس (دورنگار) سامسونگ وسیله ای است که توسط آن از نوشته ها یا تصاویر روی کاغذ داده های الکترونیکی گرفته می شود و داده ها و اطلاعات از طریق خط تلفن از یک نقطه به نقطه دیگر ارسال و چاپ می شود. دستگاه های فکس به سه دسته کلی فکس حرارتی، فکس کاربنی و فکس لیزری تقسیم می شوند.

دستگاه فکس حرارتی سامسونگ

این نوع دستگاه بر روی رول های حرارتی مخصوص به خود کار می کند. برای چاپ نوشته ها و اطلاعات هد این دستگاه با حرارتی که ایجاد می کند عملیات چاپ را روی کاغذ می سوزاند و جوهری استفاده نمی شود. فکس حرارتی سامسونگ قیمت و کیفیت چاپ پایین تری نسبت به بقیه فکس ها دارد.

دستگاه فکس کاربنی سامسونگ

این فکس همان دستگاه فکس معمولی و A4 است. سرعت بیشتری نسبت به دستگاه فکس حرارتی دارند و فکس کاربنی از یک فیلم کاربنی برای چاپ اطلاعات و متون استفاده می کند. هم چنین دارای تنوع بالایی از لحاظ مدل ها و کارایی هستند.

دستگاه فکس لیزری سامسونگ

فکس های لیزری دارای سرعت بالایی هستند و برای ارسال و دریافت حجم بالای اطلاعات بسیار مناسب هستند. فکس های لیزری از تونر برای چاپ بر روی برگه های A4 استفاده می کنند. دستگاه های فکس لیزری قیمت بالایی نسبت به حرارتی و کاربنی دارند اما دارای سرعت و کیفیت بالایی نسبت به فکس های دیگر دارند.

 
ارسال نظر
* نام شما:

ایمیل شما: (محرمانه)

تلفن شما: (محرمانه)

* پیام شما:
رتبه: بد            خوب

کد نمایش داده شده را تایپ نمایید:

تازه سازی