بزرگنمایی تصویر
دستگاه حضور و غیاب پالیز افزار Timax TX2

دستگاه حضور و غیاب پالیز افزار Timax TX2

  • نام محصول : دستگاه حضور و غیاب پالیز افزار Timax TX2
  • کد کالا : 3364
  • سازنده:
  • تماس با 73027-021

حضور و غیاب پالیز افزار TX2

نحوه شناسایی : کارت، اثر انگشت و رمز عبور
ظرفیت اثر انگشت : 100 عدد
نمایشگر : فارسی و انگلیسی

معرفی و بررسی حضور و غیاب پالیز افزار TX2

دستگاه حضور و غیاب پالیز افزار TX2 نحوه ی شناسایی از طریق اثر انگشت را دارد. روش کار این دستگاه حضور و غیاب به این شکل است که در زمان ورود پرسنل یا افراد به مجموعه بدون نیاز به زدن کلیدی انگشت تعریف شده خود را روی سنسور دستگاه گذاشته تا تیک سبز را روی صفحه نمایش مشاهده کنند و برای خروج هم به همین صورت انجام می شود.

در ادامه معرفی و بررسی حضور و غیاب پالیز افزار TX2 باید گفت که سنسوری که در این دستگاه به کار رفته است از نوع سنسور نوری ضد خش بوده و در صورتی که اثر انگشت به خوبی تعریف شده باشد در کمتر از 0.5 ثانیه تردد را ثبت و ذخیره می کند. این دستگاه مناسب برای ادارات، ارگان های دولتی و خصوصی است.

معرفی و بررسی حضور و غیاب پالیز افزار TX2

دستگاه حضور و غیاب پالیز افزار Timax TX2

دستگاه حضور و غیاب پالیز افزار Timax TX2 قابلیت انتقال اثر انگشت از یک دستگاه به دستگاه های دیگر از طریق شبکه و یا حافظه ی فلش مموری و امکان اتصال کارت خوان جانبی جهت صرفه جویی در هزینه خرید دستگاه دوم را دارد.

از دیگر ویژگی های دستگاه حضور و غیاب پالیز افزار TX2 می توان به امکان ارسال پیغام برای کارت های تعریف شده، امکان کنترل کارت خوان های دستگاه، قابلیت اتصال به پرینتر سوزنی جهت گزارش گیری به صورت مستقیم و امکان استفاده از دوربین CCD جهت ثبت تصاویر پرسنل هنگام تردد اشاره کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت و خرید دستگاه حضور و غیاب پالیز افزار TX2 به سایت ایده برتر مراجعه فرمایید.

مشخصات کلی
ابعاد :180*140*60 میلی متر
ظرفیت کارت :ندارد
ظرفیت ثبت تردد :15000
نحوه ثبت تردد :کارت، اثر انگشت و رمز عبور
زمان شناسایی :کمتر از 0.5 ثانیه
پورت اتصال :RS422 ,RS232، مودم، کارت حافظه و USB

سبد خرید شما خالی است