تحلیل و بررسی پرینتر لیزری کانن Canon 6030W

نقش پرینتر را نمی توان در پیشرفت و سرعت دادن به کارهای امروزی نادیده گرفت. در همین راستا با ظهور پرینتر لیزری نیز کیفیت و دقت و البته سرعت این عمل نیز به میزان قابل توجهی افزایش یافت.

شرکت کنون نیز که از غول های فناوری و تولید ماشین های اداری به حساب می آید، در این زمینه سرمایه گذاری بزرگی انجام داده است و مدل های متنوعی را روانه بازار نموده.

در این مقاله قصد داریم به تحلیل و بررسی پرینتر لیزری کانن Canon 6030W بپردازیم.

ویژگی های کلی و ظاهری پرینتر لیزری کنون 6030W

ویژگی های کلی و ظاهری پرینتر لیزری کنون 6030W

پرینتر لیزری کانن Canon 6030W از سری پرینترهای تک کاره کمپانی کانن است که از فناوری لیزر استفاده می کند. این پرینتر تک کاره لیزری کنون تنها قادر به انجام عملیات چاپ است.

پرینتر کانن 6030 بهترین گزینه برای افراد و شرکت هایی است که انتظارات زیادی ندارند و تنها نیاز به چاپ سیاه و سفید فایل های خود را دارند.

با توجه به ویژگی های کلی و ظاهری پرینتر لیزری کنون 6030W، این مدل پرینتر لیزری کنون Canon قادر است تا با سرعت 18 برگ در دقیقه، عمل چاپ را انجام دهد.

قیمت پرینتر کانن 6030dw نیز یکی از عوامل مهم در فروش بالای این محصول است، زیرا در مقایسه با امکانات آن، مقرون به صرفه است.

به هر حال باید بگوییم که این پرینتر کنون می تواند تا اندازه A4 با شما همراه باشد و ظرفیت سینی آن نیز 150 برگ بیشتر نیست.

ویژگی های فنی پرینتر لیزری کانن 6030W

ویژگی های فنی پرینتر لیزری کانن 6030W

پرینتر لیزری کانن Canon 6030W قادر است تا با رزولوشن 600x600 dpi عمل پرینت را انجام دهد و 32 مگابایت حافظه دارد. اگر تعداد برگه هایی که قصد دارید پرینت کنید در یک ماه بیشتر از 5000 برگ محدود می شود، پرینتر کانن 6030dw گزینه مناسبی برای شماست.

برای بیان دقیق تر ویژگی های فنی پرینتر لیزری کانن 6030W، باید اشاره کنیم که کارتریج پرینتر کنون 6030 تا چاپ 1600 برگ را همراهی خواهد کرد. نکته مهم در خرید پرینتر لیزری تک‌ کاره این برند باید اشاره کنیم، قابلیت چاپ دورو آن خواهد بود و به همین دلایل می توان گفت که قیمت پرینتر لیزری تک کاره برند کنون مقرون به صرفه بوده و با این ویژگی ها می تواند انتخاب مناسبی باشد.

جمع بندی

جمع بندی

با وجود ویژگی های بسیار خوبی که در پرینتر لیزری کانن Canon 6030W مشاهده می شود این پیش بینی که بهترین بازدهی و عملکرد را داشته باشد وجود دارد.

شرکت ایده برتر پارسیان نیز که قیمت پرینتر لیزری را در برندهای مختلف مورد بررسی قرار داده است، توصیه می کند در هنگام خرید، نگاه ویژه ای به این پرینتر داشته باشید. برای خرید و بررسی دقیق تر و تخصصی تر پرینتر تک کاره لیزری Canon LBP 6030W به صفحه اختصاصی این محصول در سایت ایده برتر مراجعه کنید.

کلیک کنید: پرینتر تک کاره لیزری Canon LBP 6030W

 
ارسال نظر
* نام شما:

ایمیل شما: (محرمانه)

تلفن شما: (محرمانه)

* پیام شما:
رتبه: بد            خوب

کد نمایش داده شده را تایپ نمایید:

تازه سازی