جستجوی پیشرفته

  1. حذف
    دسته:
    اسکناس شمار - پول شمار - پولشمار
محدوده قیمت:
از ریال
تا ریال
سازنده:
Bill counter
nikita
Para
Sayan
Magner

سبد خرید شما

اسکناس شمار - پول شمار - پولشمار

اسکناس شمار یا پول شمار به عنوان یکی از تجهیزات فروشگاهی و دستگاه های مورد استفاده در بانک ها و شرکت ها از کاربردی ترین وسایل برای سرعت بخشیدن به امور مالی می باشد. اسکناس شمار همچون دیگر تجهیزات فروشگاهی و ماشینهای اداری در انواع متفاوت و با برند های مختلف به بازار و به جهت رفع نیاز بانک ها، شرکت ها و فروشگاه ها عرضه می شوند. از جمله برند های معروف پول شمار می توان به اسکناس شمار AX، اسکناس شمار نیکیتا، اسکناس شمار مگا mega، اسکناس شمار سیتک، اسکناس شمار سایان، اسکناس شمار پارا و اسکناس شمار دماوند اشاره کرد. اسکناس شمار ها به دو صورت پول شمار رومیزی (اسکناس شمار رومیز) و پول شمار ایستاده (اسکناس شمار ایستاده) عرضه می شوند حتی به صورت پولشمار انگشتی هم هستند که جدیدا به بازار عرضه شده است. کار اصلی پولشمار ها همان طور که از اسم شان پیداست، شمارش اسکناس های نو و قدیمی می باشد که کیفیت کار آن ها می تواند متفاوت باشد. همچنین دستگاه اسکناس شمار مجهز به سیستم اشعه uv برای تشخیص تقلبی یا اصل بودن اسکناس می باشد.

خرید پول شمار

قبل از خرید اسکناس شمار لازم است به قابلیت های مختلف این دستگاه ها و همچنین قیمت و کیفیت آن ها توجه داشته باشید. همان طور که گفتیم پولشمار به دو صورت ایستاده و رومیزی عرضه می شوند. سرعت شمارش اسکناس شمار ها می تواند متفاوت باشد که با واحد برگ در دقیقه مشخص می شود. هر دستگاه پول شمار با توجه به حجمی که برای آن مشخص شده، دارای ظرفیت ورودی اسکناس مشخصی است که طبعاً این آیتم نیز در قیمت پول شمار دخیل می باشد. بعضی از این دستگاه ها مانند اسکناس شمار AX 5200 که محصولی از برند پول شمار AX محسوب می شود با دارا بودن سیستم MG1 و MG2 می توانند برای تست دلار و یورو نیز به کار روند.
دستگاه های اسکناس شمار را می توانید از مراکز فروش تجهیزات فروشگاهی و ماشینهای اداری خریداری نمایید. ولی توصیه ما خرید پول شمار از فروشگاه های اینترنتی معتبر است. چرا که خرید از فروشگاه اینترنتی لوازم دیجیتال در کنار قیمت های مناسب تری که دارند، تضمینی برای کیفیت کالای خریداری شده نیز می باشند.

اسکناس شمار AX 5800
اسکناس شمار AX 5800
قیمت: ۵,۵۰۰,۰۰۰ ریال
اسکناس شمار AX 2400
اسکناس شمار AX 2400
تماس با 73027-021
اسکناس شمار AX 5200
اسکناس شمار AX 5200
قیمت: ۳,۵۰۰,۰۰۰ ریال
اسکناس شمار سایان Sayan bankers
اسکناس شمار سایان Sayan bankers
قیمت: ۷,۸۵۰,۰۰۰ ریال
اسکناس شمار سایان Sayan smart
اسکناس شمار سایان Sayan smart
قیمت: ۹,۵۰۰,۰۰۰ ریال
اسکناس شمار سایان Sayan X22
اسکناس شمار سایان Sayan X22
قیمت: ۹,۹۰۰,۰۰۰ ریال
پول شمار مگنر Magner 195
پول شمار مگنر Magner 195
قیمت: ۲۵,۰۰۰,۰۰۰ ریال