تبلت هایی با قدرت لپ تاپ!

تبلت ها به دنیای دیگری، دنیای دستگاه های همراه تعلق دارند. در مقابل لپ تاپ‌ها نیز از دنیای دیگری آمده‌اند و نسل تکامل یافته پی سی‌ها هستند. حال تصور کنید مایکروسافت که یک شرکت قدر در دنیای تکنولوژی می باشد این دو پدیده را با هم دوست کرده است. در مورد این کمپانی و تبلت جنجالی‌اش بحث خواهیم کرد.

آشتی تبلت و لپ تاپ با هم

این قطب تکنولوژی چند سالی است که تلاش خود را می‌کند که این محصول را به عنوان فصل مشترک دو دنیای تبلت ها و لپ تاپ‌ ها معرفی کند که در تحقق این امر موفق بوده یا نه صبحت خواهیم کرد و در ادامه سعی می‌کنیم به این سوال که تبلت بهتر است یا لب تاب جواب دهیم.

اما آشتی تبلت با لپ تاپ چه زمانی رخ خواهد داد ؟

آشتی تبلت و لپ تاپ با هم

تبلت بهتر است یا لپ تاپ ؟؟

مایکروسافت طی مراسمی در شهر نیویورک آمریکا، از نسل سوم سرفیس پرو رونمایی کرد. سرفیس پرو 3 حقیقتا دوش به دوش لپ تاپ های امروزی حرکت می کند. سرفیس پرو 3 از نمایشگری 12 اینچی با رزولوشن 2160 در 1440 بهره می‌برد که از این بابت به نوعی با یک لپ تاپ ویندوزی رو به رو هستیم. این محصول کم نظیر با ضخامتی معادل 9.1 میلی متر، باریک‌ترین محصولی می باشد که از پردازشگر Core اینتل به عنوان قلب تپنده نیرو می گیرد. این محصول به نوعی پرچمدار سرفیس های مایکروسافت به حساب می‌آید. این تبلت نسبت به نسل دوم خود شاهد تغییرات بنیادینی بوده که نتیجه آن طراحی منطقی‌تر، نمایشگر بزرگ‌تر، قدرت پردازشی بالاتر و شارژدهی بهتر که باعث می شود دیگر رقابت بین این محصول با لپ تاپ های بازار جدی تر شود.

تبلت بهتر است یا نوت بوک؟؟

مدیران مایکروسافت پیش از این، سرفیس پرو را به عنوان محصولی برای پشت سر گذاشتن همه تبلت های رده بالا و گران قیمت بازار نظیر آیپد معرفی کردند. اما این بار دست از سر تبلت ها برداشته و مستقیم سلاح خود را به سمت لپ تاپ های بازار خصوصا مک بوک ایر نشانه رفته‌اند تا تمامی این موضوعات باعث سردرگمی  مردم برای انتخاب لپ تاپ یا یک تبلت با قابلیت های بی شمار بشوند.

به طور کلی تلاش ما برای بهتر انتخاب کردن شما ادامه خواهد داشت و اگر این محصول را فاکتور بگیریم هنوز هم تبلت ها راه زیادی برای رسیدن به جایگاه لپ تاپ‌ ها خواهند داشت.

اما به طور کلی تبلت های ویندوزی بازار می توانند کارهای روتین و بدون گرافیکی لپ تاپ شما را با چند قابلیت اضافه از قبیل تاچ عالی و حتی قلم جهت راحتی کار و حمل آسان و راحت تر را انجام دهند.

 
ارسال نظر
* نام شما:

ایمیل شما: (محرمانه)

تلفن شما: (محرمانه)

* پیام شما:
رتبه: بد            خوب

کد نمایش داده شده را تایپ نمایید:

تازه سازی