برد هوشمند پروگرس Progress

امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی در حوزه های آموزشی و ارائه اطلاعات دستگاه برد هوشمند با برند پروگرس Progress یکی از تجهیزات آموزشی پرکاربرد است که در حوزه های مختلفی به کار می رود.

برد هوشمند پروگرس Progress

برد هوشمند پروگرس Progress

برد هوشمند پروگرس progress وسیله ای است که کمک بزرگی در زمینه آموزش برای نمایش مطالب به صورت کاملا پویا را ارائه می دهد. برد هوشمند پروگرس در واقع صفحه کامپیوتر را که به وسیله ویدئو پروژکتور بر روی پرده نشان می دهد به صورت لمسی در اختیار شما قرار می دهد که به راحتی می توانید با لمس کردن به وسیله انگشتان دست یا قلم مخصوص بر روی تصویر کار انجام داد. همچنین می توانید بدون استفاده از کیبورد و ماوس اطلاعات و نرم افزارهای مختلفی سیستم را مدیریت کنید، عکس و ویدئو را به نمایش بگذارید، روی محتواهای مختلف یادداشت کنید و قسمت های مختلف یک متن را هایلایت کنید. یک برد هوشمند progress در واقع یک صفحه کامپیوتری بزرگ لمسی می باشد.

تخته بردهای هوشمند دارای کارایی و کاربردهای وسیعی در مدل های متنوع و برندهای مختلفی از جمله برد هوشمند ای برد iboard، برد هوشمند پروگرس progrees، برد هوشمند میوا meva، برد هوشمند خلیج فارس، برد هوشمند اسمارت ویژن و ..... طراحی و تولید و به بازار عرضه شده است.

برد هوشمند progrees از طریق 3 دستگاه قابل انجام می باشد: 1- کامپیوتری که خروجی تصویرش به پروژکتور متصل است 2-پروژکتوری که تصویر کامپیوتر را روی برد هوشمند پخش می کند. 3- برد هوشمندی که با پورت USB به کامپیوتر وصل می شود. بردهای هوشمند پروگرس معمولا یا به دیوار وصل می شوند و یا دارای پایه هستند که بر روی پایه نصب می شوند.

برد هوشمند برای حوزه های آموزشی در مدارس و دانشگاه ها کاربرد وسیعی دارند. برد هوشمند پروگرس وسیله ای آموزشی که تصاویر کامپیوتری را بر روی برد با استفاده از یک ویدئو پروژکتور نمایش می دهد که انگشتان دست به عنوان موس بر روی برد هوشمند عمل می کنند و می توانید به راحتی عناصر و اطلاعات موجود بر روی برد را تغییر دهید. از ویژگی های برد هوشمند برجسته کردن نوشته ها و اضافه کردن حاشیه نویسی و ذخیره کردن اطلاعات برای چاپ و به اشتراک گذاشتن اطلاعات مورد استفاده قرار می گیرد.

 
ارسال نظر
* نام شما:

ایمیل شما: (محرمانه)

تلفن شما: (محرمانه)

* پیام شما:
رتبه: بد            خوب

کد نمایش داده شده را تایپ نمایید:

تازه سازی