برد هوشمند پروسنس Prosense

دستگاه برد هوشمند با برند پروسنس یکی از تجهیزات آموزشی پرکاربرد است که در فروشگاه ها و فروشگاه اینترنتی ایده برتر پارسیان موجود می باشد. برد هوشمند پروسنس دستگاهی است با صفحه نمایش بزرگ که قابلیت نوشتن دارد و می تواند به یک رایانه وصل شوند. هم چنین توسط یک ویدئو پروژکتور می توان اطلاعات و تصویر را روی برد نمایش داد.

برد هوشمند پروسنس Prosense

برد هوشمند پروسنس Prosense

برد هوشمند پروسنس به عنوان برد هوشمند الکترونیکی یا تخته لمسی نیز نامیده می شوند که بر روی یک پایه روی زمین نصب می شود و یا بر روی دیوار زده می شود. از مزایای مهم استفاده از تخته هوشمند پروسنس ارائه ی تصویری مطالب با موضوعات مختلف برای گروهی از مردم یا دانشجویان و دانش آموزان است.

امروزه برد هوشمند با برندهای مختلفی در بازار ایران موجود می باشد که برد هوشمند پروسنس Prosense در انواع مختلفی از مدل ها با کارایی و کاربردهای متفاوت طراحی، تولید و به بازار عرضه شده است.

برد هوشمند پروسنس در انواع مختلفی از جمله برد هوشمند آی آر (infera red برد هوشمند الکترومغناطیس، برد هوشمند آلترا سونیک (ultra sonic) یا فراصوت دسته بندی می شوند.

برد هوشمند آی آر (infera red) پروسنس: این نوع تخته هوشمند یکی از گران ترین بردهای هوشمند در بازار ایران می باشند. در چهار طرف برد هوشمند آی آر، بخشی برای ساطع کردن امواج مادون قرمز طراحی شده است. مختصات برخورد امواج مادون قرمز با یکدیگر بر روی سطح برد هوشمند، توسط کامپیوتر شناسایی می شود و سپس تصویر مورد نظر ایجاد می شود. در واقع برد هوشمند آی آر یک صفحه معمولی است که در داخل قابی قرار داده شده و از اطراف این قاب، امواج اینفرارد یا همان مادون قرمز ساطع می شود. برای کار کردن با برد هوشمند آی آر نیازی به استفاده از قلم خاصی نیست و به وسیله انگشت یا قلم معمولی نیز می توانید با برد هوشمند آی آر پروسنس کار کنید.

برد هوشمند الکترومغناطیس پروسنس: پشت صفحه برد هوشمند الکترومغناطیس صفحه ای از مدارهای الکتریکی طراحی شده است. برد هوشمند الکترومغناطیس برای تعامل نیاز به قلم مخصوص برد را دارد.

 
ارسال نظر
* نام شما:

ایمیل شما: (محرمانه)

تلفن شما: (محرمانه)

* پیام شما:
رتبه: بد            خوب

کد نمایش داده شده را تایپ نمایید:

تازه سازی