برد هوشمند پاناسونیک Panasonic

پاناسونیک panasonic یک شرکت الکترونیکی چندملیتی ژاپنی است که با نام پیشین ماتسوشیتا هم نامیده می شود در سال 1918 تاسیس شد. دفتر مرکزی شرکت پاناسونیک در اوساکا قرار دارد که در زمینه تولید محصولات و تجهیزات الکترونیکی از جمله: تلویزیون های ال ای دی و ال سی دی، وسایل برقی خانگی، دستگاه های فتوکپی و فکس، پرینترها و ....... فعالیت می کند.

برد هوشمند پاناسونیک Panasonic

برد هوشمند پاناسونیک Panasonic

برد هوشمند پاناسونیک Panasonic وسیله ای است که توسط ویدئو پروژکتور و از طریق کامپیوتر تصاویر و اطلاعات را نمایش می دهد. بر اساس تکنولوژی ساخت این بردها به چند دسته از جمله برد هوشمند با تکنولوژي اینفرارد یا آی آر (infera red or ir برد هوشمند با تکنولوژي الکترومغناطیس، برد هوشمند با تکنولوژي آلترا سونیک یا فراصوت (Ultra Sonic) طراحی و ساخته شده اند که هر کدام کارایی و کاربرد خاص خود را دارد که در ادامه به اختصار در مورد آنها توضیح می دهیم.

برد هوشمند IR پاناسونیک: در چهار طرف این برد قسمتی برای ساطع کردن امواج مادون قرمز طراحی شده است. توسط کامپیوتر مختصات برخورد این امواج بر روی برد با یکدیگر شناسایی می شود و باعث ایجاد نشان دادن تصویر می شود. بردهای هوشمند آی آر پاناسونیک در واقع در داخل قابی ساخته شده است که از اطراف این قاب امواج اینفرارد یا مادون قرمز ساطع می شود. برای کار کردن با بردهای هوشمند با استفاده از انگشتان دست یا قلم یا هر چیز دیگری به راحتی می توانید کار کنید. این نوع بردها در کلاس های آموزشی و کنفرانس ها بسیار مناسب هستند.

برد هوشمند الکترومغناطیس پاناسونیک: این نوع برد دارای صفحه ای از مدارهای الکترونیکی ساخته شده است که از طریق تماس قلم مخصوص با صفحه برد اطلاعات را شناسایی می کند و متون و تصاویر را به نمایش می گذارد. برد هوشمند الکترومغناطیسی حتما با استفاده از قلم مخصوص خود کار می کند و نمی توانید با قلم های دیگر یا انگشتان دست با آنها در تعامل باشید.

برد هوشمند آلترا سونیک یا فراصوت پاناسونیک: در این نوع برد یک کیت آلتراسونیک در کنار صفحه برد طراحی شده است که این کیت امواج صوتی را بر روی سطح برد ساطع می کند و با اتصال قلم مخصوص بر روی سطح برد باعث تشکیل تصویر می شود.

 
ارسال نظر
* نام شما:

ایمیل شما: (محرمانه)

تلفن شما: (محرمانه)

* پیام شما:
رتبه: بد            خوب

کد نمایش داده شده را تایپ نمایید:

تازه سازی