برد هوشمند خلیج فارس

برد هوشمند با برند خلیج فارس دستگاهی است از تجهیزات آموزشی و پرکاربر که امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی در عرصه های آموزشی، اداری، صنعتی و ...... مورد استفاده قرار می گیرد. یکی از بهترین تجهیزات آموزشی استفاده از برد هوشمند یا وایت برد تعاملی است که نقش مهمی در حوزه آموزشی در مدارس و دانشگاه ها دارد. برد هوشمند خلیج فارس مطالب را به صورت کاملا پویا نمایش می دهند.

برد هوشمند خلیج فارس

برد هوشمند خلیج فارس

برد هوشمند خلیج فارس صفحه نمایش کامپیوتر را توسط ویدئو پروژکتور بر روی پرده نمایش اجرا می کند و می توان با لمس کردن به وسیله انگشت دستان و یا قلم مخصوص روی تصویر کار کرد. شما با استفده از کیبورد و ماوس می توانید به راحتی اطلاعات و نرم افزارهای مختلف سیستم را مدیریت کنید، عکس و ویدئو را نشان دهید، روی محتواهای مختلف یادداشت بنویسید و قسمت های مهم یک متن را هایلایت کنید. بردهوشمند خلیج فارس در واقع یک صفحه نمایش کامپیوتری بزرگ است که به لمس دستان یا قلم مخصوص به خود حساسیت دارد.

فرآیند نمایش اطلاعات توسط برد هوشمند توسط 3 دستگاه انجام می شود:

  1. دستگاه کامپیوتری که خروجی تصویر آن به ویدئو پروژکتور وصل است.
  2. ویدئو پروژکتوری که تصویر کامپیوتر را بر روی برد هوشمند نشان می دهد.
  3. برد هوشمندی که توسط پورت USB به کامپیوتر وصل است.  

برد هوشمند دارای کاربردها و کارایی های وسیعی هستند که از ویژگی های مهم برد هوشمند خلیج فارس عبارتند از :

اضافه کردن حاشیه نویسی، برجسته کردن نوشته ها، اضافه کردن یادداشت ها و طرح ها و همچنین ذخیره کردن آنها جهت چاپ و یا به اشتراک گذاشتن اطلاعات و یا الحاق به محیط یادگیری مجازی را فراهم می کند. نمایش تصاویر و ویدئوهای آموزشی در تالارهای سخنرانی، شما به راحتی می توانید به بخش هایی از مطالب خود برچسب بزنید و یا قسمت هایی از یک متن یا یک تصویر را برجسته کنید. محتوای موجود بر روی یک وب گاه در یک فعالیت معلم محور را نشان دهید.

برد هوشمند خلیج فارس در حوزه آموزشی، آموزش های خلاقانه را اراتقا می دهد و دانش آموزان را علاقه مند به کسب اطلاعات بر می انگیزد.

 
ارسال نظر
* نام شما:

ایمیل شما: (محرمانه)

تلفن شما: (محرمانه)

* پیام شما:
رتبه: بد            خوب

کد نمایش داده شده را تایپ نمایید:

تازه سازی