برد هوشمند ای برد iboard

برد هوشمند یکی از تجهیزات آموزشی پرکاربرد هستند که در اینجا برد هوشمند ای برد iboard در سایت ایده برتر پارسیان در مدل های متنوع موجود می باشد. برد هوشمند ای برد iboard یکی از پر کاربردترین وسایل در حوزه های مختلف از جمله شرکت ها، سازمان ها و اداره ها و حوزه های آموزشی هستند که مورد استفاده قرار می گیرند.

برد هوشمند ای برد iboard

برد هوشمند ای برد iboard

برد هوشمند آی برد iboard در واقع وسیله ای است که توسط ویدئو پروژکتور و یک کامپیوتر مطالب آموزشی را توسط معلم و یا استاد در دانشگاه و مدارس برای فضای آموزشی هوشمند و بهتری را ارائه می دهد. برد هوشمند در واقع یک نوع ابزار کمک آموزشی برای جایگزین کردن تخته سیاه می باشد.

بردهای هوشمند در مدل های متنوع و برندهای مختلفی از جمله برد هوشمند پاناسونیک Panasonic، برد هوشمند پروگرس progrees، برد هوشمند میوا meva و ...... طراحی، تولید و به بازار عرضه شده است که هر کدام کارایی و کاربرد خاص خود را دارد.

برد هوشمند ای برد iboard دارای انواع مختلفی از جمله: برد هوشمند اینفرارد، برد هوشمند مقاومتی، برد هوشمند الکترومغناطیسی و برد هوشمند آلترا سونیک دسته بندی می شوند.

تخته های هوشمند آی برد iboard از نوع اینفرارد و مقاومتی جزو بردهای لمسی هستند یعنی هم با استفاده از انگشتان دست و هم با قلم مخصوص می توانید به راحتی با آن کار کنید و روی آن متنی بنویسید. اما بردهای هوشمند iboard از نوع الکترومغناطیس و آلتراسونیک فقط با استفاده از قلم های مخصوص به خود می توانید با آنها کار کنید و نمی توانید با انشگتان دست با آنها کار کنید.

از متداول ترین و رایج ترین بردهای هوشمند در بازار عبارتند از برد هوشمند اینفرارد که به نام برد هوشمند IR می نامند و برد هوشمند الکترومغناطیس که به نام برد هوشمند مگنت می نامند از بردهای رایج و پرکاربرد می باشند.

بردهای هوشمند ای برد iboard دارای ویژگی و کاربردهایی از جمله: برجسته کردن مطالب و نوشته ها، اضافه کردن حاشیه نویسی بر روی برد هوشمند، قابلیت ذخیره کردن نوشته ها و تصاویر برای چاپ و به اشتراک گذاشتن و ...... هستند.

 
ارسال نظر
* نام شما:

ایمیل شما: (محرمانه)

تلفن شما: (محرمانه)

* پیام شما:
رتبه: بد            خوب

کد نمایش داده شده را تایپ نمایید:

تازه سازی